Naujausi skelbimai

Konstruktorius (-ė), architektas (-ė)

CVMARKET.LT KLIENTAS

Darbo skelbimas negalioja

Darbo skelbimo numeris 106837

Darbo skelbimo numeris

106837

Darbo aprašymas

- Statinio projekto dokumentų, brėžinių rengimas ;
- Organizuoti ir kontroliuoti projekto rengimo procesus;
- Raštų kūrimas, susirašinėjimas su interesuotais projekto proceso dalyviais;
- Subrangovų, subtiekėjų paieška;
- Darbai vykdomi visoje Lietuvos teritorijoje;
- Biuras Vilniuje.

Reikalavimai

- Aukštasis išsilavinimas;
- Darbo patirtis 3 metai projektavimo srityje;
- Turėti kvalifikacijos atestatą ;
- Vairuotojo pažymėjimas;
- Stiprūs organizaciniai ir darbo planavimo įgūdžiai;
- Darbo įgūdžiai su Microsoft office, Auto Cad programomis;
- Asmeniniai gebėjimai: aktyvus, dalykiškas, natūralus bendavimas, komunikabilumas; geri raštvedybos pagrindai;

PRIVALUMAI:

- Geros anglų ir rusų kalbų žinios;
- Nuosavas automobilis.

Įmonė siūlo

- Geras darbo sąlygas profesionalioje komandoje;
- Asmeninio ir profesinio tobulėjimo galimybes;
- Konkurencingą atlygį priklausomai nuo profesinės patirties ir kvalifikacijos.

Papildoma informacija

Laukiame Jūsų CV el.paštu darbas.probonus@gmail.com arba info@probonus.lt ar faksu 85 20 32 659.

Informacija apie darbą:

Vilnius
Darbo pobūdis:
visa darbo diena, darbuotojas
Galioja iki:
2011 m. liepos 1 d.
Įvestas:
2011 m. birželio 14 d.

UAB „PRO BONUS“ pasitelkdama profesionalius architektus, inžinierius, projektuotojus, konsultantus gali pasiūlyti platų spektrą paslaugų: teritorijų planavimo dokumentų rengimo, projektinių pasiūlymų, projektavimo, techninės priežiūros, projektų administravimo, konsultavimo srityse. Šiandien pagrindiniai mūsų užsakovai yra Valstybės ar savivaldybių biudžetinės, viešosios įstaigos, įgyvendinančios ES Struktūrinės paramos programas. Pagerėjus šalies ekonominei situacijai planuojame didelį dėmesį skirti siūlant paslaugas privačiam sektoriui.