Naujausi skelbimai
Darbo skelbimo numeris #333347

Konsultantas (-ė)

CVMarket.lt klientas
Vilnius
Nuoroda nukopijuota
Darbo skelbimas negalioja

Darbo aprašymas

IEŠKOME DARBUOTOJO, KURIS:

  • Konsultuos ir aptarnaus klientus sveikatingumo klube
  • Aktyviai pardavinės prekes ir paslaugas
  • Dirbs kasos aparatu
  • Taps sporto ir sveikatingumo ambasadoriumi

Reikalavimai

JEI TU GALI:

  • Pasidalinti savo patirtimi klientų aptarnavimo ir pardavimų srityse
  • Pasidalinti savo patirtimi sporto klube – būtų privalumas
  • Kalbėti užsienio kalbomis (anglų, rusų)
  • Dirbti komandoje ir orientuotai į rezultatą

Įmonė siūlo

SIŪLOME:

  • Sportišką kolektyvą ir aplinką
  • Kompetenciją atitinkantį, konkurencingą atlyginimą
  • 0 rutinos
  • Visus IMPULS privalumus

Papildoma informacija

Informuosime tik atrinktus kandidatus.
Konfidencialumas garantuojamas.

Darbo skelbimo numeris
#333347
Jūs kandidatuojate į:
Jūs būsite nukreipti į kitą portalą. Sekite ten esančias kandidatavimo instrukcijas. Sėkmės!