Naujausi skelbimai
Darbo skelbimo numeris #167339

Konsultantas/administratorius (-ė)

CVMarket.lt klientas
Darbo skelbimas negalioja

Darbo aprašymas

Ką reikės daryti?

  • Aptarnauti leidyklos OBUOLYS knygų skaitytojus ir pirkėjus, konsultuoti juos, būti maloniam ir šypsotis, t.y. entuziastingai pardavinėti knygas, kurias skaitytum (ir skaitai) pats!
  • Priimti klientų užsakymus, užsakyti knygas, pasirūpinti tinkamu jų išdėliojimu ir klasifikavimu OBUOLIO biuruose/knygynėliuose
  • Administruoti biuro/knygynėlio korespondenciją
  • Aprūpinti kolegas kanceliarinėmis prekėmis ir gera nuotaika

Reikalavimai

Ar mums reikia Tavęs? TAIP, jei:

  • Esi entuziastingas leidyklos OBUOLYS knygų skaitytojas;
  • Domiesi leidyba ir literatūros naujienomis;
  • Nebijai iššūkių ir esi kūrybiškas;
  • Neieškai žodžio kišenėje ir gali pasigirti puikiais bendravimo įgūdžiais;
  • Turi didelį norą dirbti, mokytis ir tobulėti;
  • Svajoji tapti knygų guru.;

Laikome privalumu, jei esi dirbęs su knygomis ar esi leidybos, žurnalistikos ar komunikacijos studijų studentas arba absolventas.

Įmonė siūlo

Ką Tau siūlome?

  • Galimybę naudotis didžiuliais leidyklos OBUOLYS knygų lobynais
  • Visas socialines garantijas, laiku mokamą atlyginimą
  • Jaunatvišką, veržlų ir draugišką kolektyvą
  • Galimybę tobulėti, įgyti patirties knygų prekybos ir marketingo srityse
  • Karjeros perspektyvas knygų srityje.

CV ir motyvacinį laišką siųskite per CV Market sistemą arba el. paštu kamile.paulikiene(eta)vipsupply.lt iki šių metų spalio 17 d., „Subject“ laukelyje nurodę: „Noriu dirbti su OBUOLIO knygomis!“.

Kriterijus atitinkančius ir stipriai motyvuotus pretendentus pakviesime pokalbiui gyvai!
CV be motyvacinio laiško NEBUS SKAITOMI.

Papildoma informacija

Informuosime tik atrinktus kandidatus.
Konfidencialumas garantuojamas.

Darbo skelbimo numeris
#167339

Informacija apie darbą

Vilnius
Darbo pobūdis:
visa darbo diena
Papildoma informacija:
darbuotojas, gali būti studentas (-ė)
Galioja iki:
2012 m. spalio 17 d.
Įvestas:
2012 m. spalio 3 d.

UAB „Media Incognito“, valdanti vieną didžiausių ir ambicingiausių Lietuvos knygų leidyklų OBUOLYS.

Šiuo metu įmonė Vilniuje ieško:

Daugiau

Jūs kandidatuojate į:
Jūs būsite nukreipti į kitą portalą. Sekite ten esančias kandidatavimo instrukcijas. Sėkmės!