Naujausi skelbimai
Darbo skelbimo numeris #218560

KOSMETIKOS/HIGIENOS PREKIŲ KONSULTANTĖ/KONSULTANTAS

CVMarket.lt klientas
Darbo skelbimas negalioja

Darbo aprašymas

Pagrindinės veiklos ir atsakomybės sritys:

  • Klientų konsultavimas apie kosmetikos ir higienos prekes;
  • Kosmetikos ir higienos prekių, esančių vaistinėje, pardavimas;

Reikalavimai

Žinių ir įgūdžių reikalavimai:

  • Ne žemesnis nei vidurinis išsilavinimas;
  • Kosmetikos ir higienos prekių išmanymas;
  • Panašaus darbo patirtis - privalumas;
  • Kompiuterinio raštingumo pagrindai.
Norime, kad kandidatas būtų atsakingas, iniciatyvus, komunikabilus ir norintis tobulėti.

Įmonė siūlo

  • Įdomų darbą ir saviraiškos galimybes;
  • Konkurencingą atlygio paketą.

Jūsų gyvenimo aprašymų ir motyvacinių laiškų lauksime iki š.m. vasario 5 d., pažymėjus „Kosmetikos/higienos prekių konsultantė“ Apie atrankos rezultatus informuosime tik atrinktus kandidatus.

Darbo skelbimo numeris
#218560

Informacija apie darbą

Vilnius
Darbo pobūdis:
visa darbo diena
Papildoma informacija:
darbuotojas
Galioja iki:
2015 m. vasario 4 d.
Įvestas:
2015 m. sausio 28 d.

„Tamro Baltics“ yra „Phoenix“ grupės - vienos iš pirmaujančių Europos vaistų ir medicinos produktų platintojos - dalis. „Tamro Baltics“ metiniai pardavimai siekia 250 milijonų eurų. Įmonei priklauso 240 vaistinių bei efektyviai veikiantis vaistų distribucijos tinklas.

Šiuo metu įmonė darbui Vilniuje ieško KOSMETIKOS/HIGIENOS PREKIŲ KONSULTANTĖS/KONSULTANTO.

Daugiau

Jūs kandidatuojate į:
Jūs būsite nukreipti į kitą portalą. Sekite ten esančias kandidatavimo instrukcijas. Sėkmės!