Naujausi skelbimai
Darbo skelbimo numeris #219640

Kvalifikuotų vamzdynų montuotojų

CVMarket.lt klientas
Olandija
Darbo skelbimas negalioja

Darbo aprašymas

- Vamzdynų montavimo darbai;
- Darbas komandiruočių pagrindu.

Reikalavimai

- Būtinos anglų kalbos žinios;
- Pageidaujame panašaus darbo patirties;
- Atsakingumas, savarankiškumas, imlumas, sąžiningumas.

- Pageidautina specializuoti sertifikatai/pažymėjimai.

- Geras darbo sąlygas užsienio valstybėse (apmokame apgyvendinimą, kelionės išlaidas, visus reikalingus mokymus);
- Draugišką kolektyvą;
- Motyvuojantį atlyginimą, visas socialines garantijas.

Telefonas pasiteiravimui: +370 615 98125.

Jei susidomėjote siūloma darbo vieta, savo gyvenimo aprašymus (CV), BŪTINA ANGLŲ KALBA, siųsti el. paštu: darius.siaulys(eta)hertel.com.

Papildoma informacija

Informuosime tik atrinktus kandidatus.
Konfidencialumas garantuojamas.

Darbo skelbimo numeris
#219640

Informacija apie darbą

Darbo vieta:
Olandija
Darbo pobūdis:
visa darbo diena
Papildoma informacija:
darbuotojas
Galioja iki:
2015 m. kovo 14 d.
Įvestas:
2015 m. vasario 12 d.

Tarptautinė kompanija FET International Services - įdarbinimo ir personalo atrankos agentūra.

Mes specializuojamės darbuotojų paieškose statybų ir pramonės srityse. Teikiame įdarbinimo bei laikino įdarbinimo paslaugas ir siūlome darbą Olandijos bei Belgijos šalyse.

Daugiau

Jūs kandidatuojate į:
Jūs būsite nukreipti į kitą portalą. Sekite ten esančias kandidatavimo instrukcijas. Sėkmės!