Naujausi skelbimai
Darbo skelbimo numeris #562427

Lauko inžinerinių tinklų darbų vadovas

CVMarket.lt klientas
Darbo skelbimas negalioja

Darbo aprašymas

  • Siūlome darbą atsakingam, savarankiškam bei organizuotam darbų vadovui lauko vandentiekio ir nuotekų tinklų statybos srityje.

Darbo pobūdis:

  • darbų organizavimas ir kontrolė objektuose;
  • darbų terminų ir kokybės užtikrinimas;
  • objektui numatytų resursų kontrolė;
  • bendravimas su užsakovais, tiekėjais ir įvairių instancijų atstovais;
  • vadovavimas paskirtame objekte pavaldžių darbuotojų grupei (1-3 brigadoms);
  • dokumentacijos ruošimas, derinimas ir pridavimas.

Reikalavimai

  • statybos darbų vadovo atestatas;

  • siūlomo darbo patirtis (ne mažiau 3 metų);

  • vairuotojo pažymėjimas;

  • geri darbo kompiuteriu įgūdžiai;

  • organizaciniai gebėjimai ir laiko planavimo įgūdžiai;

  • atsakomybė bei gebėjimas greitai priimti sprendimus;

  • rusų kalbos mokėjimas yra privalumas

Įmonė siūlo

  • geras darbo sąlygas;

  • visas socialines garantijas;

  • visas darbui reikalingas priemones (darbinį automobilį, telefoną ir pan.)

  • galimybę mokytis, tobulėti ir dalyvauti stambių projektų įgyvendinime.

Darbo skelbimo numeris
#562427
Jūs kandidatuojate į:
Jūs būsite nukreipti į kitą portalą. Sekite ten esančias kandidatavimo instrukcijas. Sėkmės!