2022-07-29 11:26:48

LENGVŲJŲ AUTOMOBILIŲ REMONTO TECHNIKAS (-Ė) | MAŽEIKIAI

TRELO, UAB
1100 - 1300 €/mėn. "į rankas"

Darbo aprašymas

Labas!

Turim žinią ypatingą!

Esame tarptautinė, nuolat auganti ir ambicingų tikslų siekiant įmonė, telpanti į pavadinimą TRELO. Plėsdami savo teikiamų paslaugų spektrą, ieškome lengvųjų remonto techniko (-ės)!
Ateik pas mus į benzingalvių komandą ir kartu ne tik dirbsime, švęsime! Galbūt, net kartu keliausime į 2025 metų DAKARĄ!

Ką tau reikės daryti naujame darbe?

  • Atliksi padangų montavimo/keitimo darbus;
  • Montuosi stogo bagažines/skersinius/dviračių laikiklius;
  • Atliksi lengvųjų automobilių ir mikroautobusų techninį aptarnavimą;
  • Atliksi lengvųjų ir mikroautobusų smulkius remonto darbus;
  • Darbo dienos pabaigoje - susitvarkysi darbo vietą (nepaliksi bet kur ir bet kaip išmėtytų įrankių ir pan.);
  • Darbo laikas kpriklausys nuo sezono: I-V nuo 8-10 val. iki 17-19 val. bei kas antrą šeštadienį. Balandžio ir lapkričio mėn. bei vasaros laikotarpiu numatomas darbas su apmokamais viršvalandžiais;
  • Darbo vieta: Mažeikiai (Naujoji g. 4, Mažeikiai).

Reikalavimai

Norim savo komandoje matyti tokį žmogų, kuris (-i):

  • Domisi automobilių sandaros ir veikimo principais;
  • Geba ir moka dirbti savarankiškai, yra žingeidus (-i) nori mokytis bei tobulėti;
  • Kuriam (-iai) automobilių remontas - tarsi atgaiva sielai!

    Ko mes tikimės iš tavęs?

  • Turi bent minimalios patirties remontuojant lengvuosius automobilius, mikroautobusus ar kitą auto/moto techniką;
  • Gebi savarankiškai diagnozuoti ir pašalinti smulkius gedimus, esant reikalui - susirasti reikalingą techninę informaciją;
  • Jei turi techninį išsilavinimą šioje srityje - tai laikytume dideliu privalumu;
  • Jei turi B kategorijos vairuotojo pažymėjimą - tai dar vienas didelis privalumas tavo rankose!
  • Esi kantri, lengvai bendraujanti asmenybė.

Ką mes tau suteiksime mainais už tai, kad savo žinias, laiką ir energiją skirsi mums?

  • Atlyginimą nuo 1100 iki 1300 Eur į rankas. Atlyginimo dydis priklausys nuo tavo turimos patirties ir žinių;
  • Rūpestį tavo sveikata: 50 eur ketvirtinį sveikatos ir sveikatinimo veikloms skirtą biudžetą STEBBY platformoje (leisti galėsi savo nuožiūra), nemokamus skiepus nuo sezoninio gripo, erkinio encefalito;
  • TRELO partnerių nuolaidas;
  • Išorinius mokymus, seminarus ir konferencijas;
  • Vidinius įmonės renginius ir konkursus. Galėsi dalyvauti 2024 metų darbuotojams skirtame metų trukmės konkurse, kurio pagrindinis prizas – kelionė į 2025 metų Dakaro ralį!
  • Benzingalvių komandą, su kuria gali augti drauge;
  • Pradinius, įvadinius apmokymus;
  • Daug pasakojimų apie įdomias keliones tiesiai iš mūsų klientų!