Įmonės aprašymas
UAB “LINTERA” yra privati kompanija, įkurta 1992 m. Jonavos mieste, esančiame 30 km nuo Kauno, antro pagal dydį Lietuvos miesto. Kompanija turi nuosavą biuro pastatą, demonstracinę salę, kurioje galima apžiūrėti veikiančius įrengimus. Patalpą seminarų rengimui, konferencijoms ir kitokiems susitikimams. Įrengimų ir įrankių remonto dirbtuves, centrinį sandėlį, iš kurio prekės paskirstomos į tris šalis.Nuo pirmos kompanijos veiklos dienos vadovai užsibrėžė sau tikslą pardavinėti tik aukštos kokybės gamybinius įrengimus. Taip pat garantuoti puikų techninį aptarnavimą. Buvo pasirinktos pirmaujančios Vakarų Europos kompanijos gaminančios aukščiausios kokybės įrangą. O pardavimų teritorija apima ne tik Lietuvos, bet ir Latvijos bei Baltarusijos rinkas. Šiuo metu UAB “LINTERA” yra susitelkusi ir plečia savo veiklą 4 pagrindinėse srityse:
Automatinė įranga: šioje srityje mes atstovaujame tokias kompanijas kaip „BOSCH REXROTH AG”, „INTERNORMEN-Filter“, „WIKA“, Jola“, „Stabilus“ (Vokietija);
Įranga medienos apdirbimui ir baldų gamybai: čia mes esame kompanijų „HOMAG-GRUPPE“, „BUERKLE“, „HEESEMANN“, „MARTIN“, „LEUCO“, „PAUL“, „KUPER“, „AL-KO“, „AKEMAT“, „STEHLE“ (Vokietija) atstovai;
Mechanizacija : šioje srityje mes esame kompanijų „DRONCO“ (Vokietija), „TRUMPF“ (Šveicarija), „Chicago Pneumatic" (JAV), NORBAR (D. Britanija), „ENERPAC“ (JAV) atstovai;
Techninis aptarnavimas, konsultavimas, konstravimas, montavimas, įrengimų pastatymas ir paleidimas, taip pat remontas ir garantinis aptarnavimas.
Pagrindiniai UAB “LINTERA” klientai yra didžiausios mašinų ir mechaninių įrankių gamyklos, baldų gamintojai, pramoninių ir žemės ūkio mašinų gamyklos, elektrinės, laivų statyklos, naftos, dujų gavybos ir perdirbimo kompanijos ir kt.
Per keletą metų išsiplėtė ne tik rinka, bet išaugo ir mūsų kompanija:
1992 - aisiais kompanijoje savo veiklą pradėjo 3 darbuotojai.
1999 - aisiais UAB “LINTERA” atidarė savo filialą Minske, Baltarusijoje, kuriame darbą pradėjo 5 darbuotojai.
2000 - aisiais atidarytas UAB “LINTERA” filialas Rygoje, Latvijoje, taip pat su 5 darbuotojais.
2001 - aisiais pradėjo veikti UAB “LINTERA” filialas, Vilniuje, Lietuvoje, 2 darbuotojai.
2002-aisiais UAB „LINTERA" dirbo 45 darbuotojai. Tais pačiais metais Minske, Baltarusijoje, buvo atidarytas techninio aptarnavimo centras „Lintera TechService“, 4 darbuotojai.
Šiandien visose trijose šalyse įmonėje dirba daugiau nei 100 žmonių.
Kiekvienais metais mūsų įmonė dalyvauja Baltijos šalyse ir Baltarusijoje rengiamose tarptautinėse parodose: „Metalworking“ (Baltarusija), „Automation (Baltarusija), „Woodworking" (Baltarusija), „BMT“ (Lietuva), „Woodworking and Tools“ (Latvija), „Resta“ (Lietuva), „Balttechnika“ (Lietuva), „Baltic Industry“ (Latvija). Jose klientai supažindami su pačiais naujausiais medienos, automatizacijos, pramonės technikos sprendimais.