Naujausi skelbimai
Darbo skelbimo numeris #375679

Logistikos paslaugų pardavimų vadybininkas (-ė) EUROPOS regionui

CVMarket.lt klientas
Darbo skelbimas negalioja

Darbo aprašymas

Aktyvūs transporto paslaugų pardavimai telefonu naujiems verslo klientams;
Derybos su potencialiais klientais;
Nuolatinis darbas su esamais klientais, jų aptarnavimas, krovinių pervežimo kontrolė;
Bendravimas su kolegomis ir klientais sprendžiant nesklandumus, kylančius krovinio transportavimo metu;
Kitos su pardavimo procesu susijusios užduotys.

Reikalavimai

Taisyklinga GERA ANGLŲ kalba PRIVALOMA;
Komunikabilumas, savarankiškumas;
Orientacija į rezultatą, iniciatyvumas, greitas darbo tempas;
Geri darbo kompiuteriu įgūdžiai.

PRIVALUMAI:
Darbo patirtis paslaugų pardavimo srityje;

Įdomų ir energingą darbą sparčiai augančioje transporto paslaugų kompanijoje;
Konkurencingą atlyginimą ir priedus už pasiektus rezultatus;
Mokymus Jūsų kompetencijos ugdymui;
Savirealizacijos galimybes ir profesinį augimą;
Realias karjeros galimybes;
Galimybę derinti mokslus ir darbą;
Pagarbų požiūrį į darbuotojus;
Darbo vietą moderniame verslo centre.

Darbo skelbimo numeris
#375679

Informacija apie darbą

Vilnius
Darbo pobūdis:
visa darbo diena
Papildoma informacija:
darbuotojas
Galioja iki:
2019 m. liepos 11 d.
Įvestas:
2019 m. birželio 12 d.

UAB Blunitrans siūlo platų logistikos paslaugų pasirinkimą: krovinių gabenimo, muitinės tarpininkų ir sandėliavimo paslaugas. Įmonėje dirbantys profesionalūs logistikos specialistai teikia aukščiausios kokybės paslaugas palankiausiomis kainomis. Kiekvienas klientas mums itin svarbus, todėl dirbame individualiai su kiekvienu užsakovu bei stengiamės pasiūlyti optimaliausius logistikos sprendimus.

Įmonės specializacija – smulkiųjų, dalinių ir pilnų krovinių gabenimas sausumos transportu bei multimodaliniai pervežimai. Didelis patikimų partnerių tinklas visoje Europoje leidžia pasiūlyti greičiausius įmanomus krovinių pristatymo terminus ir užtikrinti maksimalų krovinių saugumą.

Daugiau

Jūs kandidatuojate į:
Jūs būsite nukreipti į kitą portalą. Sekite ten esančias kandidatavimo instrukcijas. Sėkmės!