Naujausi skelbimai

Logistikos vadybininko biure Vilniuje

CVMARKET.LT KLIENTAS

Darbo skelbimas negalioja

Darbo skelbimo numeris 108061

Darbo skelbimo numeris

108061

Darbo aprašymas

kuris bus atsakingas už kompanijos farmacinių produktų pirkimus, pardavimus, sandėlio valdymą, transporto organizavimą, kontaktų palaikymą su klientais ir tiekėjais, ataskaitų teikimą.

Reikalavimai

Aukštasis universitetinis išsilavinimas;
Darbo patirtis logistikos srityje;
Vairuotojo pažymėjimas;
Kompiuterinis raštingumas;
Anglų kalba.

Mes siūlome dinamišką darbą, puikią galimybę mokytis ir tobulėti jaunoje komandoje, patrauklų atlyginimą ir nuo rezultatų priklausančias premijas.

Papildoma informacija

Norintys dalyvauti konkurse kviečiami siųsti savo CV ir motyvacinį laišką su nurodytu pageidaujamu atlyginimu anglų kalba iki rugsėjo 1 d. el. paštu atranka@orivas.lt . Laiško temos langelyje nurodykite – “Logistikos vadybininkas”.

Informuosime tik atrinktus kandidatus.

Informacija apie darbą:

Vilnius
Darbo pobūdis:
visa darbo diena, darbuotojas
Galioja iki:
2011 m. rugpjūčio 20 d.
Įvestas:
2011 m. liepos 20 d.

Farmacinė kompanija Orivas, jau 10 metų sėkmingai plėtojanti savo veiklą Lietuvoje, Latvijoje ir Estijoje, šiuo metu ieško