Pirmasis puslapisDarbo skelbimaiDarbas pagal įmonę
 

LW logistics, UAB

| |
Miestas: Vilnius
Adresas: Tuskulėnų g. 33C-31
Telefonas: +37068636424
2 638
LW logistics, UAB
Miestas: Vilnius
Adresas: Tuskulėnų g. 33C-31
Telefonas: +37068636424
Įjungti priminimą Funkcija išjungta Norėtumėte dirbti šioje įmonėje? Įjunkite funkciją ir kai tik įmonė paskelbs naujus skelbimus, Jūs apie tai gausite laišką.
Įjungti priminimą Funkcija išjungta Norėtumėte dirbti šioje įmonėje? Įjunkite funkciją ir kai tik įmonė paskelbs naujus skelbimus, Jūs apie tai gausite laišką.
Įmonės aprašymas:

Kas mes esame? Pradėję veiklą 2003 metais, vadovaujamės principu – lyderiais tampa ne tie, kurie daugiausiai daro, bet tie, kurie dirba kokybiškai. Nešvaistome laiko veltui. Suvokdami strateginę regiono reikšmę logistikos grandinėje, būtent Lietuvoje įkūrėme šiuo metu vieną pažangiausių logistikos paslaugų centrų, valdančių ir privatų vagonų bei konteinerių parką. Rūpestis darbuotojais, jų motyvacija ir ugdymas, rytietiško ir vakarietiško mentaliteto suvokimas, daugiakalbystė, patirtis ir įmonės sukurti paslaugų valdymo procesai garantuoja nepriekaištingą servisą. Mūsų augimas. Didžiuojamės savo augimu: plečiame paslaugų spektrą, didiname vagonų parką, plečiamės geografiškai, o kaštų optimizavimas yra nenutrūkstantis procesas. Plėtra naujose rinkose. 2016 – 2020 metais siekiame tvirtai įžengti į JAV ir Pietryčių Azijos (Indonezijos, Singapūro, Tailando, Malaizijos, Vietnamo, Honkongo, Pietų Korėjos, Japonijos) rinkas, stiprinti pozicijas Vidurio Rytuose ir Kinijoje. Mūsų tikslas – paversti „LW group“ globalia įmone, padedančia bendradarbiauti visų pasaulio regionų šalims ir įmonėms. Mūsų tikslas – būti priekyje ir sprendimus turėti jau tada, kai apie tai kitur tik kalbama. Dėl šios priežasties siūlome įvairius krovinių gabenimo būdus ir sistemingą jų priežiūrą nuo pakrovimo iki iškrovimo. Transportavimo būdą parenkame atsižvelgdami į krovinio tipą, krovimo ir iškrovimo taškus, kertamas valstybių teritorijas bei terminus. Kliento sąnaudų optimizavimas - tai, ko siekiame nuo mūsų įmonės įkūrimo. Teikiame kompleksines įvairiarūšio transportavimo bei logistikos paslaugas. Vakarus su Rytais apjungiame jūra, keliais bei geležinkeliu. Siekiant suteikti aukščiausios kokybės paslaugas bei didinti veiklos efektyvumą - naudojame privačiai valdomą geležinkelio vagonų parką bei nuosavus vagonus. Taip vystome pasitikėjimu ir ilgalaikiu bendradarbiavimu grįstus santykius su mūsų partneriais.

Jei jums patinka ši įmonė, paspauskite "Patinka":Įmonės darbo skelbimai

 

Šiuo metu įmonė neturi darbo skelbimų. Tačiau daugybė jų yra čia >>