Maisto ruošėjas/ kepėjas. VIP1

TYRAS GRAIKIŠKAS MAISTAS, MB

Darbo skelbimo numeris

346135

Darbo aprašymas

Greito graikiško maisto kavinė "Kalimera", įsikūrusi šiuolaikiškame gourment - Benedikto turguje, ieško maisto ruošėjo - kepėjo.
Darbo pobūdžio aprašymas:
- pagal graikiškas tradicijas "gyros" mėsos ant iešmo kepimas bei mėsos kepimas ant griliaus, gruzdintų patiekalų, salotų gaminimas ir pateikimas klientui.
- švaros ir tvarkos palaikymas.
- kiti paruošiamieji virtuvės darbai.

Reikalavimai

Atsakingas požiūris į darbą.
Orientacija į kokybišką rezultatą.
Noras mokytis ir tobulėti.
Darbo patirtis bei anglų kalbos mokėjimas - privalumas.

Įmonė siūlo

Socialines garantijas ir laiku mokamą atlyginimą.
Draugišką kolektyvą.
Slenkantį darbo grafiką.
Tarptautinę aplinką - kavinės šefas graikas, pasiruošęs apmokyti ir supažindinti su graikiška virtuve.
Per bandomąjį laikotarpį 700 eur. atskaičius mokesčius.

Informacija apie darbą:

Vilnius
Darbo pobūdis:
visa darbo diena, darbuotojas
Galioja iki:
2018 m. rugsėjo 6 d.
Įvestas:
2018 m. rugpjūčio 8 d.
Alga (bruto):
nuo 950 EUR per mėn.

Kitame žingsnyje galėsite pasirinkti - siųsti CV kaip registruotam ar kaip neregistruotam vartotojui!

Maisto ruošėjas/ kepėjas.

Greito graikiško maisto kavinė "Kalimera". Esame įsikūrę Benedikto turguje, Ukmergės g. 259A, Vilniuje. Siūlome išskirtinai pagal graikiškas tradicijas ruošiamą maistą, kuris yra populiarus visame pasaulyje, mūsų prioritetas tikri graikiški produktai, kokybiška ir šviežia mėsa, bei malonus klientų aptarnavimas.

Peržiūrėti įmonės profilį >