Naujausi skelbimai

Marketingo specialistas (-ė)

CVMARKET.LT KLIENTAS

Darbo skelbimas negalioja

Darbo skelbimo numeris 355970

Darbo skelbimo numeris

355970

Darbo aprašymas

  • Darbas su Google Adwords bei Facebook reklama;
  • Darbas prižiūrint, administruojant ir ruošiant socialines medijas: Instagram, Facebook, Pinterest, Twitter bei kitas;
  • Kasdienis socialinių medijų monitoringas ir naujausių kūrybinių tendencijų, vartotojų įpročių, funkcijų vertinimas ir pritaikymas klientų poreikiams;
  • Komunikacijos socialinėje erdvėje ruošimas ir įgyvendinimas;
  • Maketavimas;
  • Tinklaraščio rašymas, priežiūra;
  • Reklaminės medžiagos ruošimas (tekstų rašymas, maketo/grafinio dizaino ir leidybos koordinavimas)
  • Konkurentinės aplinkos socialinėse medijose stebėjimas.

Reikalavimai

Didelė patirtis socialinėje medijoje, jos administravime bei parengime.
Patirtis socialinės reklamos srityje: Google Adwords, Facebook reklama ir kiti;
Kandidatas turėtų būti išsilavinęs asmuo, besidomintis ne tik savo specialybe, bet žvelgiantis plačiau;
Reikalingas mokėjimas dirbti Adobe Photoshop ir kitomis maketavimo programomis;
Puikus anglų kalbos žinojimas, geri fotografavimo įgūdžiai.

Įmonė siūlo

- Konkurencingą atlyginimą;
- Visas socialines garantijas;
- Saugią darbo aplinką ir užtikriname darbo priemones;
- Įdomų, atsakingą ir kūrybingą darbą;
- Asmeninio augimo ir profesinio tobulėjimo galimybes;
- Žinias bei patirtį mados, bei rinkodaros srityje.

Papildoma informacija

Informuosime tik atrinktus kandidatus.
Konfidencialumas garantuojamas.

Informacija apie darbą:

Vilnius
Darbo pobūdis:
visa darbo diena
Galioja iki:
2018 m. lapkričio 28 d.
Įvestas:
2018 m. lapkričio 15 d.
Alga (neatskaičius mokesčių):
1500 EUR per mėn.

Neblėstančios meilės batams ir atsidavimo darbui rezultatas – DOLITA avalynė. 25-erius metus dirbdami avalynės rinkoje sukūrėme kompaniją, kurioje kiekvienas batas turi savo asmenybę, savo istoriją ir savą klientą. Klientai pasitiki mumis, o mes pasitikime klientais, todėl nenustojame tobulėti ir kiekvieną sezoną pristatome naujų, išskirtinių batų, puikiai interpretuojančių tikrąjį „Made in Italy“ meistriškumą, itališkąjį „know how“ bei dėmesį detalėms ir naujoms technologijoms. Pirkėjams siūlome laiko patikrintus prekės ženklus. Su daugeliu gamintojų bendradarbiaujame daugiau nei 10 metų, todėl užtikriname aukštą kokybę ir unikalų dizainą.