2022-07-29 11:26:48

Marketingo specialistas (-ė)

CVMarket.lt klientas

Darbo aprašymas

ISTO interjero namai – visame pasaulyje gerai žinomų aukščiausios klasės baldų gamintojų atstovas Lietuvoje, rinkoje sėkmingai dirbantis jau 12 metų.
Šiuo metu darbui Vilniuje ieškome kūrybingo ir iniciatyvaus Marketingo specialisto (-ės).

Būsite atsakingas (-a) už:

• Komandinį marketingo strategijos kūrimą ir vystymą;
• Internetinio puslapio tobulinimą ir palaikymą;
• Socialinių tinklų priežiūrą, administravimą ir rezultatų vertinimą;
• Įvairių įmonės renginių organizavimą;
• Tradicinės reklamos planavimą ir įgyvendinimą.

Reikalavimai

Tikimės, kad Jūs:

• Esate įgijusi (-ęs) aukštąjį universitetinį išsilavinimą (marketingo, komunikacijos, rinkodaros specialybės);
• Turite patirties dirbant su socialiniais tinklais – Facebook, Instagram, Pinterest (pavyzdžiai būtų privalumas);
• Gerai tvarkotės su Google AdWords, Analytics, SEO;
• Gebate kūrybiškai parašyti tekstus;
• Laisvai bendraujate angliškai. Rusų kalbos žinojimas būtų privalumas;
• Pasižymite gerais organizaciniais sugebėjimais;
• Mokate planuoti savo laiką ir darbus.

Įmonė siūlo

Mes siūlome:

• Įdomų, kūrybingą ir atsakingą darbą su trumpalaikiais ir ilgalaikiais projektais;
• Įgūdžius atitinkantį atlyginimą;
• Laisvę Jūsų idėjoms reikšti ir jas realizuoti;
• Visas darbui reikalingas priemones;
• Ilgalaikę perspektyvą.