Naujausi skelbimai
Darbo skelbimo numeris #168652

Marketingo vadybininkas

CVMarket.lt klientas
Darbo skelbimas negalioja

Darbo aprašymas

- www.EkoPirk.lt puslapio priežiūra, naujų produktų aprašymai bei vertimai iš/į anglų kalbas, naujų etikečių kūrimas, lipdukai lietuvių kalba
importuojamoms prekėms;
- Reklaminių banerių bei lankstinukų kūrimas;
- Marketingo medžiagos apie įmonės gaminamus produktus ruošimas;
- Įvaizdinių reklamų kūrimas, reklaminio biudžeto formavimas bei šaltinių atranka (lankstinukai, žurnalai, internetiniai psl. Ir t.t.);
- Bendradarbiavimas su reklamos agentūromis bei spaudėjais;
- Bendravimas su užsienio tiekėjais ir pirkėjais;
- Naujų pardavimo rinkų paieška Lietuvoje ir už jos ribų.

Reikalavimai

- Corel Draw, Photoshop, InDesign, Illustrator programų išmanymas;
- Aukštasis išsilavinimas;
- Patirtis marketingo srityje kuriant įvaizdį produktams ar paslaugoms;
- Įmonės viešųjų ryšių tiek internete, tiek tradicinėje erdvėje plėtojimas;
- Puiki anglų bei lietuvių rašomoji ir šnekamoji kalba;
- Komunikabilumas, iniciatyvumas, kūrybiškumas.

PRIVALUMAI:
- Domėjimasis ekologija ar darbo patirtis su ekologiškais ar natūraliais produktais;
- Patirtis WEB projektų kūrime bei valdyme;
- Google Analytics, GoogleAdWords, Google WebMaster Tools išmanymas;
- Automobilis.

Įmonė siūlo

- Perspektyvi darbo vieta nuolat augančioje kompanijoje;
- Itin platus ir įvairus veiklos spektras;
- Galimybė tobulėti dalyvaujant renginiuose, mokymuose, kelionėse;
- Šaunus, mažas ir draugiškas kolektyvas, prie kurio puikių santykių tikimės prisijungsi ir Tu!
- Augantis atlyginimas, priklausomai nuo rezultatų ir darbo našumo.

Papildoma informacija

Informuosime tik atrinktus kandidatus.
Konfidencialumas garantuojamas.

Darbo skelbimo numeris
#168652

Informacija apie darbą

Vilnius
Darbo pobūdis:
visa darbo diena
Papildoma informacija:
darbuotojas
Atlyginimas: 1500 - 2500 €/mėn. Neatskaičius mokesčių
Galioja iki:
2012 m. lapkričio 8 d.
Įvestas:
2012 m. spalio 25 d.

Nedidelė bet nuolat auganti šeimos įmonė, prekiaujanti plačiu ekologiškų ir natūralių produktų asortimentu, ieško dar vieno kosmopolitiško, darbštaus ir sumanaus nario, kuris įsilietų į mūsų draugišką kompaniją.
Mūsų veikla: importas iš įvairių ES šalių bei Azijos. Prekinių ženklų atstovavimas Lietuvoje, didmeninė ir mažmeninė prekyba, privačių etikečių kūrimas, eksportas.

Daugiau

Jūs kandidatuojate į:
Jūs būsite nukreipti į kitą portalą. Sekite ten esančias kandidatavimo instrukcijas. Sėkmės!