Naujausi skelbimai

Maxima x tinklo parduotuvės direktorius (-ė) šiauliuose

CVMARKET.LT KLIENTAS

Darbo skelbimas negalioja

Darbo skelbimo numeris 308623

Darbo skelbimo numeris

308623

– stabilus ir patikimas darbdavys, suteikiantis realias galimybes saviraiškai ir karjerai.

Pareigos:
MAXIMA X TINKLO PARDUOTUVĖS DIREKTORIUS (-Ė) ŠIAULIUOSE
Darbo vieta:
Parduotuvių administracija
Miestas:
Šiauliai
Adresas:

Darbo pobūdis:
- prekybinės veiklos MAXIMA X prekybos centre organizavimas;
- parduotuvės personalo atranka bei ugdymas;
- klientų aptarnavimo kokybės užtikrinimas;
- išorinių bei vidinių kokybės standartų laikymosi kontrolė;
- parduotuvės ūkinės veiklos kontrolė;
- parduotuvės finansinių rodiklių analizė.
Reikalavimai:
- vadovaujamo darbo patirtis prekyboje;
- strateginis analitinis mąstymas;
- ne mažesnis nei aukštesnysis išsilavinimas;
- atsakingumas, komunikabilumas;
- geri darbo kompiuteriu įgūdžiai.
Mes siūlome:
- atsakingą ir įdomų darbą tarptautinėje kompanijoje;
- profesinio tobulėjimo ir karjeros galimybes;
- kompetenciją atitinkantį darbo užmokestį;
- privalumus apsiperkant parduotuvėse MAXIMA.
Papildoma informacija:
Norėdami siųsti savo CV, spustelkite žemiau esantį mygtuką.
Mielai atsakysime į iškilusius klausimus. Kontaktai pasiteiravimui: tel. 8 659 61157, el.p. indre.girdzijauskiene@maxima.lt.

Dėkojame visiems susidomėjusiems. Informuosime tik atrinktus kandidatus per 3 savaites nuo skelbimo galiojimo pabaigos.
Galioja iki: 2017-08-23