2022-07-29 11:26:48

Mechanikas (aukštyje) / Механик (высотные работы)

KONECRANES, UAB
2100 - 2600 €/mėn. Prieš mokesčius

Darbo aprašymas

Mes ieškome patyrusio mechaniko, kuris būtų pasirengęs dirbti aukštyje. Šis darbas apims įvairius mechanikos darbus, įskaitant įrangos aptarnavimą, remontą ir priežiūrą industriniams, uosto kranams bei kitai panašiai įrangai.

Мы ищем опытного механика, который готов работать на высоте. Эта работа включает в себя различные механические работы, включая ремонт и техническое обслуживание промышленных, портовых кранов и другого подобного оборудования.

Reikalavimai

  • Mažiausiai 2 metų patirtis mechaninio darbo srityje;
  • Gebėjimas dirbti aukštyje ir laikytis darbo saugos taisyklių;
  • Gebėjimas skaityti brėžinius ir supratimas apie mechaninės įrangos veikimą;
  • Elektros įgūdžiai būtų privalumas;
  • Geras bendravimas ir komandinio darbo gebėjimai;
  • Geras techninis supratimas ir problemų sprendimo įgūdžiai;
  • Vairuotojo pažymėjimas, B kategorija;
  • Galimybė keliauti darbo metu. Tiek mokymams į užsienį, tiek ir darbams į objektus Lietuvoje su nakvynėmis tame regione.

  • Опыт работы в механической сфере не менее 2 лет;
  • Готовность работать на высоте и соблюдать правила безопасности;
  • Умение читать чертежи и понимание принципов работы механического оборудования;
  • Электротехнические навыки будут преимуществом;
  • Хорошее общение и навыки работы в команде;
  • Техническое понимание и навыки решения проблем;
  • Водительское удостоверение категории B;
  • Возможность путешествовать во время работы. Как для обучения за границей, так и для работы на объектах в Литве с проживанием в этом регионе.

Įmonė siūlo

  • Konkurencingas atlygis bei priedai pagal patirtį ir įgūdžius, pilnai apmokamas komandiruotes ir viršvalandinį darbą. Atlyginimas į rankas 1300 - 1600 Eur;
  • Galimybė vystyti savo įgūdžius ir karjerą įmonėje;
  • Draugiška ir skatinanti darbo aplinka;
  • Socialinės garantijos;
  • Jei Jūs atitinkate šiuos reikalavimus ir esate suinteresuotas(-a) šia pozicija, kviečiame kandidatuoti!

Darbo vieta: Klaipėda ir regionas

  • Конкурентная заработная плата и доплаты, в зависимости от опыта и навыков, полностью оплачиваемые командировки и сверхурочные. Зарплата после уплаты налогов 1300-1600 евро;
  • Возможность развивать свои навыки и карьеру в компании;
  • Дружественная и поддерживающая рабочая атмосфера;
  • Социальные гарантии;
  • Если вы соответствуете этим требованиям и заинтересованы в этой позиции, мы приглашаем вас подавать заявку!

Место работы: Клайпеда и регион

Besidomintys šiuo skelbimu taip pat žiūrėjo