Mechanikas, automatikos specialistas Norvegijoje
Darbo skelbimo numeris #1267324
Atranka internetu

2
Salmar AS
Norvegija

Darbo aprašymas

Siūlome darbą didžiausiame ir moderniausiame lašišos perdirbimo fabrike Norvegijoje!

  • Žuvies perdirbimo fabriko Norvegijoje įrenginių priežiūra ir remontas:
  • Esamų pramonės linijų priežiūra ir modernizavimas;
  • Naujų pramonės įrenginių įrengimas ir priežiūra;
  • Greitas gedimų šalinimas;
  • Planinis įrangos tikrinimas;
  • Automatikos gedimų nustatymas ir šalinimas;
  • Mechaninių gedimų šalinimas.

Reikalavimai

  • Darbo patirtis ir žinios automatikos, elektros ir/ar mechanikos srityse;

  • El. schemų skaitymas;

  • Dažnių keitiklių ir PLV supratimas;

  • Mokėjimas dirbti savarankiškai;

  • Noras mokytis ir tobulėti;

  • Gebėjimas savarankiškai priimti sprendimus;

  • Geros anglų k. žinios.

Įmonė siūlo

  • Įdarbinimas tiesiogiai pas darbdavį;
  • Atlyginimą atitinkantį kvalifikaciją ir darbo rezultatus;
  • Galimybę kelti kvalifikaciją, tobulintis;
  • Lankstų darbo grafiką;
  • Visas socialines garantijas;
  • Įdomų ir ne monotonišką darbą;
  • Galimybę realizuoti idėjas;
  • Galimybė persikelti su šeima, pagalba įsidarbinant.

Detalesnė informacija telefonu: +37062087532

Kitame žingsnyje galėsite pasirinkti - siųsti CV kaip registruotam ar kaip neregistruotam vartotojui!

Darbo skelbimo numeris
#1267324

Besidomintys šiuo skelbimu taip pat žiūrėjo

prieš 2 sav.
Atranka internetu AUKŠTUMINIO KRAUTUVO VAIRUOTOJAS (-A) BUITIES IR ELEKTRONIKOS PREKIŲ SANDĖLYJE VOKIETIJOJE! Headex, UAB
1300 - 1900 €/mėn. Į rankas
AUKŠTUMINIO KRAUTUVO VAIRUOTOJAS (-A) BUITIES IR ELEKTRONIKOS PREKIŲ SANDĖLYJE VOKIETIJOJE! Headex, UAB • Vokietija
1300 - 1900 €/mėn.Į rankas
Vokietija
Jūs kandidatuojate į:
Jūs būsite nukreipti į kitą portalą. Sekite ten esančias kandidatavimo instrukcijas. Sėkmės!