Naujausi skelbimai
Darbo skelbimo numeris #399086

Mechanikas

CVMarket.lt klientas
Darbo skelbimas negalioja

Darbo aprašymas

Mes Tau patikėsime:

  • Atlikti technikos remontą ir priežiūrą.
  • Rūpintis jrangos technine būkle.
  • Prireikus vykti pas klientus j objektus.

Reikalavimai

Mums svarbu:

  • Žinios apie vidaus degimo variklius, hidraulines ir elektros sistemas.
  • Siūlomas pareigas atitinkantis išsilavinimas ir vairuotojo pažymėjimas.
  • Aukštas atsakomybės jausmas bei troškimas iš širdies dirbti stiprioje ir darnioje komandoje.

Įmonė siūlo

Techninis aprūpinimas
Suteikiame darbo drabužius, instrumentus, IT sistemą bei kitas reikalingas priemones profesionaliam darbo atlikimui.

Stipri komanda
Siūlome dirbti profesionalioje komandoje ir užtikriname darbui atlikti būtinus mokymus.

Tarptautinė patirtis
Garantuojame profesinj tobulėjimą, socialines garantijas ir draudimą.

Siūlomas atlyginimas nuo 1350,- iki 1605,- EUR per mėn. (prieš mokesčius, bruto) priklausomai nuoturimos darbo patirties, kompetencijų bei jmonės keliamų reikalavimų atitikimo.

SUSIDOMĖJAI? PRISIJUNK PRIE MŪSŲ

Darbo skelbimo numeris
#399086

Informacija apie darbą

Vilnius
Darbo pobūdis:
visa darbo diena
Papildoma informacija:
darbuotojas
Atlyginimas: 1350 - 1605 €/mėn. Neatskaičius mokesčių
Galioja iki:
2020 m. kovo 25 d.
Įvestas:
2020 m. vasario 24 d.

STORENT grupė - technikos nuomos kompan ija, savo veiklą sėkmingai vykdanti Baltijos šalyse, Švedijoje, Suomijoje ir Rusijoje. Stiprią komandą sudaro gabios asmenybės ir stiprios kompanijos vertybės. Jeigu jūsų akys nušvinta, pagalvojus apie darbą didelėje tarptautinėje kompanijoje, pasižyminčioje profesionalumu, kokybe ir aukščiausio lygio klientų aptarnavimu, tikriausiai esate tas, kurio mes ieškome.

Daugiau

Jūs kandidatuojate į:
Mechanikas
Jūs būsite nukreipti į kitą portalą. Sekite ten esančias kandidatavimo instrukcijas. Sėkmės!