Naujausi skelbimai

Medicinos atstovas Vilniaus regione

CVMARKET.LT KLIENTAS

Darbo skelbimas negalioja

Darbo skelbimo numeris 108846

Darbo skelbimo numeris

108846

Darbo aprašymas

  • Bendrovės platinamų produktų pristatymas vaistininkams ir gydytojams
  • Produktų pristatymas konferencijose, parodose
  • Pardavimų skatinimo programų įgyvendinimas

Reikalavimai

  • Aukštasis universitetinis išsilavinimas (medicinos, farmacijos, biologijos srityse būtų privalumas)
  • Puikūs bendravimo įgūdžiai, sąžiningumas
  • Orientavimasis į rezultatą, atsakingumas, organizaciniai gabumai
  • Darbo patirtis farmacijos srityje (privalumas)
  • Vairuotojo pažymėjimas
  • Darbo kompiuteriu įgūdžiai

Įmonė siūlo

  • Įdomų darbą tarptautinėje kompanijoje;
  • Asmeninio tobulėjimo ir karjeros galimybes;
  • Optimalias darbo sąlygas.

Papildoma informacija

Gyvenimo aprašymą ir motyvacinį laišką prašome siųsti el.paštu info@axellus.lt
Konfidencialumą garantuojame. Atsakysime tik atrinktiems kandidatams.

Informacija apie darbą:

Vilnius
Darbo pobūdis:
visa darbo diena, darbuotojas
Galioja iki:
2011 m. rugsėjo 8 d.
Įvestas:
2011 m. rugpjūčio 8 d.

UAB “Axellus”, atstovaujanti vienam didžiausių maisto papildų gamintojų Skandinavijos šalyse ir siekdama suburti profesionalią komandą Lietuvoje, siūlo darbą