Naujausi skelbimai

Medienos alyvavimo linijos operatorius (-ė) Kaune

CVMARKET.LT KLIENTAS

Darbo skelbimas negalioja

Darbo skelbimo numeris 369273

Darbo skelbimo numeris

369273

Darbo aprašymas

Medienos alyvavimo / dažymo mašinos priežiūra:
- Alyvavimo mašinos užpildymas dažais/ alyvomis
- Alyvavimo mašinos purkštukų sureguliavimas
- Dažymo mašinos išplovimas, baigus dažymo procesą

Detalės (lentos) padavimas arba nuėmimas nuo dažymo mašinos transporterio.
Dažymo (alyvavimo) kokybės stebėjimas.
Galutinis detalių (lentų) pakavimas.

Reikalavimai

Mokėti skaityti, rašyti, skaičiuoti.
Žinoti kas yra procentai, metras, kvadratinis metras.

Įmonė siūlo

Atsakingą darbą šiuolaikiškoje ir draugiškoje kompanijoje.
Motyvuojantį atlyginimą, priklausantį nuo turimos patirties ir pasiektų rezultatų.
Papildomus priedus už gerą darbą.
Sveikatos draudimą.

Informacija apie darbą:

Darbo vieta:
Kaunas
Darbo pobūdis:
visa darbo diena, darbuotojas
Galioja iki:
2019 m. gegužės 16 d.
Įvestas:
2019 m. balandžio 17 d.
Alga (neatskaičius mokesčių):
nuo 997 iki 1345 EUR per mėn.

BROLIS TIMBER - stipri, šiuolaikiška kompanija, užsiimanti
plataus asortimento ekologiškos medienos gaminių pardavimais ir gamyba.
Įmonė kuria estetišką produktą, rūpinasi sveikesne aplinka ir teikia išskirtinį
dėmesį kiekvienam žmogui. Brolis Timber vienija meilė medžiui, pagarba ir
atsakomybė savo darbuotojams, partneriams ir pirkėjams. Jei norite dirbti
atsakingoje, augančioje ir tobulėjančioje kompanijoje, laukiame Jūsų
prisijungiant!