2022-07-29 11:26:48

METALO GAMINIŲ SMĖLIUOTOJAS

CVMarket.lt klientas
1200 - 1400 €/mėn. "į rankas"
PERSONALO AKADEMIJOS (personaloakademija.lt - daugiau įvairių darbo skelbimų) klientė - stambi metalo gaminių projektavimo ir gamybos įmonė, virš 25 metų stabiliai ir sėkmingai veikianti Lietuvoje. Įmonėje įdiegta ISO procesų kokybės valdymo ir Europos Sąjungos metalo suvirinimo procesų kokybės užtikrinimo standartų sistemos. Plataus asortimento produkcija dėl aukštos kokybės gerai žinoma Lietuvos ir Europos Sąjungos statybų ir pramonės/ gamybos B2B sektoriams.

Darbo aprašymas

  • Darbas metalo apdirbimo ceche, smėliavimo bare.
  • Metalo gaminių smėliavimas;
  • Darbas komandoje su pagalbiniais darbininkais;
  • Tvarkos darbo vietoje palaikymas;
  • Darbo saugos taisyklių laikymasis.

Papildoma informacija:

  • Jauki virtuvėlė, dušai, individualios drabužių/ persirengimo spintelės;
  • Visi gamybos baro darbuotojai aprūpinami spec. darbų saugos priemonėmis: rūbais, batais, pirštinėmis, apsauginiais akiniais;
  • Atsižvelgiant į atliekamų technologinių operacijų specifiką, skiriamos papildomos sveikatos apsaugos priemonės: veido kaukės su apsauginiais oro filtrais;
  • Gamybos bare įdiegta moderni oro ventiliacijos sistema.

Reikalavimai

  • 1+ metų darbo patirtis Pramonės/ Gamybos srityje gamybos įrenginio operatoriaus pareigose;
  • Darbo patirtis su metalo Smėliavimo/ Šratavimo precesais - didelis privalumas;
  • Atsakingumas, organizuotumas ir dėmesys smulkmenoms.

  • 1200 - 1400 eurų/mėn. neto atlyginimą, priklausantį nuo patirties;
  • Papildomus priedus už viršvalandžius (laisvanoriškas sutikimas užsidirbti daugiau);
  • Profesinius mokymus ir aukštesnės kvalifikacijos įgijimą;
  • Realios profesinės karjeros pasiekimą, tiesiogiai susijusį su didesniu atlyginimu.