Naujausi skelbimai

Mokėjimų specialistas (-ė)

CVMARKET.LT KLIENTAS

Darbo skelbimas negalioja

Darbo skelbimo numeris 355576

Darbo skelbimo numeris

355576

Darbo aprašymas

  • Esamų mokėjimo produktų koordinavimas bei naujų diegimas;
  • Mokėjimų infrastruktūros ir individualių mokėjimo produktų atitikimo teisės aktams užtikrinimas;
  • Dalyvavimas išorinių organizacijų darbo grupėse, susijusiose su mokėjimo produktais;
  • Mokėjimo paslaugų vartotojų konsultavimas;
  • Sklandaus mokėjimų proceso užtikrinimas, probleminių situacijų analizė;
  • Mokėjimų sutrikimų sprendimas.

Reikalavimai

  • Aukštasis išsilavinimas (ekonomika, finansai);
  • SEPA veikimą reglamentuojančių tarptautinių ir vietinių teisės aktų išmanymas;
  • 1-3 m. patirtis dirbant su SEPA kredito pervedimo nurodymais;
  • CENTROlink sistemos išmanymas;
  • Kompiuterinis raštingumas (MS Excel, MS Word);
  • Geros anglų kalbos žinios;
  • Iniciatyvumas, loginis mąstymas, aktyvumas, orientacija į rezultatą, tikslo siekimas, pasitikėjimas savimi, savarankiškumas;
  • Momentinių mokėjimų bei SWIFT išmanymas būtų privalumas.

Įmonė siūlo

  • Nuolatinį įdomų ir atsakingą darbą draugiškame kolektyve;
  • Konkurencingą atlyginimą;
  • Profesinio tobulėjimo galimybes.

Papildoma informacija

Informuosime tik atrinktus kandidatus.
Konfidencialumas garantuojamas.

Informacija apie darbą:

Darbo vieta:
Kaunas
Darbo pobūdis:
visa darbo diena
Galioja iki:
2018 m. gruodžio 8 d.
Įvestas:
2018 m. lapkričio 9 d.

LIETUVOS CENTRINĖ KREDITO UNIJA
LKU kredito unijų grupė vienija 51 Lietuvoje veikiančią kredito uniją. Šiai grupei priklausančios kredito unijos teikia platų paslaugų spektrą, tokių kaip internetinė bankininkystė, mokėjimo korteles „MasterCard“, „Maestro“, apmokėjimus už komunalines paslaugas, pinigų pavedimus Lietuvoje ir užsienyje. Kredito unijų veiklą prižiūri Lietuvos bankas ir Lietuvos centrinė kredito unija.