Naujausi skelbimai

Mokymų Vadovas (-Ė)

CVMARKET.LT KLIENTAS

Darbo skelbimas negalioja

Darbo skelbimo numeris 326190

Darbo skelbimo numeris

326190

Darbo aprašymas

• Įmonės mokymų strategijos kūrimas;
• Įmonės mokymų plano rengimas ir koordinavimas;
• Mokymų programų ir medžiagos kūrimas ir atnaujinimas;
• Mokymų organizavimas ir vedimas (pagal poreikį);
• Elektroninės mokymų sistemos administravimas;
• Mokymų biudžeto kūrimas ir priežiūra;
• Mokymo instruktorių koordinavimas;
• Naujovių diegimas mokymų srityje.

Reikalavimai

• Aukštasis išsilavinimas (pageidautina pedagogikos, vadybos srityse srityse);
• Patirtis mokymų vedimo ir organizavimo srityje, ne mažiau, kaip vieneri metai;
• Labai geros anglų ir rusų kalbos žinios žodžiu ir raštu;
• Puikūs bendravimo, lyderystės įgūdžiai, lankstumas, iniciatyvumas, kūrybiškumas;
• Gebėjimas sklandžiai dėstyti mintis žodžiu ir raštu;
• Gebėjimas sklandžiai kalbėti prieš auditoriją.

Įmonė siūlo

• Dinamišką ir atsakingą darbą tarptautinėje kompanijoje;
• Šiuolaikinius reikalavimus atitinkančias darbo sąlygas;
• Socialines garantijas ir kitus tarptautinėje aplinkoje dirbančios kompanijos privalumus;
• Darbą draugiškame kolektyve.

Gyvenimo aprašymą, nurodžius „Mokymų vadovas (-ė)/CVMARKET" , iki 2018 m. vasario 15 d. p
Telefonas pasiteirauti +370 640 55219.
Konfidencialumą garantuojame.
Informuosime tik atrinktus kandidatus.

Informacija apie darbą:

Vilnius
Darbo pobūdis:
visa darbo diena, darbuotojas
Galioja iki:
2018 m. vasario 15 d.
Įvestas:
2018 m. sausio 19 d.

UAB „Baltic Ground Services" (BGS), priklausanti aviacijos paslaugas teikiančių įmonių grupei „Avia Solutions Group“, yra viena antžeminio orlaivių aptarnavimo lyderių regione. Bendrovė oro vežėjams ir kitiems klientams teikia visas standartines antžeminio orlaivių aptarnavimo paslaugas, kurios garantuoja saugias, patogias ir patikimas keliones oro transportu. Subūrę profesionalių darbuotojų komandą ir remdamiesi beveik 20 metų sėkmingo darbo patirtimi antžeminio orlaivių aptarnavimo srityje, klientams siūlome aukščiausius pasaulinius standartus atitinkančias paslaugas. Daugiau informacijos apie bendrovę: www.bgs.aero