Naujausi skelbimai

Mokymų vadybininkas

CVMARKET.LT KLIENTAS

Darbo skelbimas negalioja

Darbo skelbimo numeris 70855

Darbo skelbimo numeris

70855

Darbo aprašymas

Mokymu vadybininkas- tiesiogiai pavaldus mokymų vadovui. Vadybininkas bus atsakingas už mokymų tvarkaraščių sudarymą ir grupių pagal sudarytą grafiką fomavimą, mokymų pardavimą. Taip pat prižiūrės mokymosi procesą, priemones ir eigą. Siūlome darbą dinamiškame ir kūrybingame kolektyve, centriniame kompanijos ofise Kaune.

Reikalavimai

  • anglų ir rusų kalbų mokėjimas;
  • ne mažesnė nei 3 metų vadybinio darbo patirtis;
  • komunikabilumas, lankstumas, tikslumas;
  • vairuotojo pažymėjimas;

nuosavas automobilis ir patirtis mokymų srityje būtų privalumas.

Įmonė nuolat investuoja į darbuotojų kvalifikacijos kėlimą. organizuojami mokymai įmonės viduje, darbuotoja isiunčiami į atvirus mokymus. Darbo atlygis priklauso nuo darbo rezultatų- puiki galimybė užsidirbti!

Papildoma informacija

CV su nuoroda į pareigybę siųsti feminabona@feminabona.lt

Informacija apie darbą:

Darbo vieta:
Kaunas
Darbo pobūdis:
visa darbo diena
Galioja iki:
2009 m. birželio 11 d.
Įvestas:
2009 m. gegužės 27 d.

15 metų grožio, sveikatinimo ir SPA srityje veikianti kompanija. Nuolat auganti įmonė novatorė. Šiuo metu "Femina Bona" wellness institutas- tai didmeninės prekybos komsetikos produktais veido, kūno ir plaukų priežiūrai padalinys, 4 SPA namų tinklas, prekybos profesionalia įranga SPA centrams padalinys, 3 mokymo centrai.