Pirmasis puslapisDarbo skelbimaiDarbas pagal įmonę
 

Morita, UAB

Gedimino g. 96, Marijampolė
http://www.morita.lt

Įmonės aprašymas

Uždaroji akcinė bendrovė “Morita“ įkurta 1993 metais Marijampolėje. Aktyvi veikla prasidėjo 1995 metais drąsiai įžengus į mažmeninės prekybos statybos ir apdailos prekėmis bei įrankiais sritį. Tuo tikslu buvo pastatytas ir atidarytas prekybos centras „Garnys“, kuriame iki šiol tęsiama pradžios tradicija.

Nuo 1999 metų UAB „Morita“ žinoma kaip didmeninės-mažmeninės prekybos durimis įmonė, aktyviai veikianti Lietuvoje bei turinti savo salonus Vilniuje, Kaune, Marijampolėje. Kartu augdama ir vystydamasi su rinka „Morita“ klientams siūlo įvairios paskirties ir standartų geriausių Europos gamintojų duris. Per ilgametę veiklą patiektos durys sumontuotos butuose, namuose, ligoninėse, vaikų darželiuose, mokyklose, viešbučiuose, gamyklose ir t.t.

Pietų Lietuvoje įmonė taip pat parduoda PVC langus, roletus, žaliuzes bei užtikrina jų montavimą.

Įmonei priklauso prekinis ženklas „Sūduvos baldai“. 2010 metais, pačiame pasaulinės krizės įkarštyje, Marijampolėje pradėtas baldų prekybos verslas sėkmingai vystomas ir toliau, neatsiliekant nuo mados tendencijų ir žmonių poreikių. Norint būti arčiau daugelio klientų, 2020 metais atidarytas „Sūduvos baldų“ salonas Vilniuje.

Išnaudodama atsiradusią galimybę, nuo 2015 metų “Morita“ Baltijos šalyse atstovauja Olandijos kompaniją „Stertil“ ir tiekia gamybos, prekybos ir logistikos įmonėms išlyginamąsias rampas, vartų sandarinimo rankoves, atsargines detales ir priedus.

Įmonės informacija

Peržiūros
443
Vidutinė alga
~ €1 279
Darbuotojų sk.
47
Vieta
Marijampolė

Vieta

Įmonės darbo skelbimai

 

Šiuo metu įmonė neturi darbo skelbimų. Tačiau daugybė kitų skelbimų yra čia >>