Naujausi skelbimai

.NET programuotojui (-ai)

CVMARKET.LT KLIENTAS

Darbo skelbimas negalioja

Darbo skelbimo numeris 308858

Darbo skelbimo numeris

308858

Darbo aprašymas

  • Programinės įrangos kūrimas, vystymas su .NET platforma įvairiems IT projektams.
  • Esamų IT projektų tobulinimas.

Galimybė dirbti tiesiogiai (Panevėžyje arba Vilniuje), nuotoliniu būdu arba tik tam tikriems projektams.

Reikalavimai

  • .NET programavimo įgūdžiai (VB, C# kalbos);
  • Susijusių duomenų bazių žinios (SQL, Sybase, MS Access)
  • Aukštasis išsilavinimas IT srityje (gali būti paskutinių kursų studentas);
  • Geros anglų kalbos žinios.
  • Privalumai:
  • Programavimo patirtis su ASP.NET, PHP;
  • Darbo patirtis .NET aplinkoje;
  • Darbo patirtis su ERP sistemomis;
  • Gebėjimas dirbti tiek individuliai, tiek komandoje;
  • Imlumas žinioms ir noras tobulėti.

Įmonė siūlo

Dirbdami pas mus, Jūs:
Gausite įdomų darbą augančioje tarptautinėje įmonėje;
Dirbsite draugiškame ir jauname kolektyve;
Gausite kompetenciją atitinkantį ir visada laiku mokamą atlyginimą bei visas socialines garantijas;
Turėsite galimybę dirbti ir kitose AQ Group įmonėse.

Papildoma informacija

Informuosime tik atrinktus kandidatus.
Konfidencialumas garantuojamas.

Informacija apie darbą:

Vilnius
Darbo pobūdis:
visa darbo diena, darbuotojas
Galioja iki:
2017 m. liepos 19 d.
Įvestas:
2017 m. liepos 13 d.

Švedijos AQ Wiring Systems UAB yra kabelių pynių bei elektromechaninių sistemų gamintoja.
AQ Wiring Systems UAB Panevėžyje įsikūrė 2001 metais. Per šį laikotarpį įmonė tapo vienu didžiausių regiono darbdavių, o komanda išaugo virš 700 darbuotojų, kurie specifines technines žinias įgyja dirbdami įmonėje.

Šiuo metu didžiausi įmonės klientai yra „Volvo“, „Renault“, „Mack Trucks“. Gaminiai eksportuojami į Suomiją, Švediją, Vokietiją, Prancūziją, JAV, Kanadą, Korėją, Kiniją, Naująją Zelandiją, Australiją ir kitas šalis. Įmonės stiprybė yra orientacija į klientus, paprastumas, socialiai atsakingas verslas, sąnaudų efektyvumas, pagarba ir atsakomybė prieš kolegas, klientus, verslo partnerius.

Mes Facebook'e: AQ Wiring Systems UAB