https://www.cvmarket.lt/308155

Šis darbo pasiūlymas jau nebegalioja.

Neliūdėkite, tūkstančiai naujų darbo pasiūlymų laukia Jūsų CV!

Naujausi skelbimai

NIKE IEŠKO PARDUOTUVĖS VADOVO(-ės) VILNIUJE

CVMARKET.LT KLIENTAS

Darbo skelbimas negalioja

Darbo skelbimo numeris 308155

Darbo skelbimo numeris

308155

Darbo aprašymas

Darbo kasdienybė:

Visapusiškas rūpinimasis parduotuvės veiklos organizavimu. Nustatytų įmonės planų siekimas ir vykdymas. Personalo atranka, valdymas ir motyvavimas. Rūpinimasis prekių pateikimu parduotuvėje, strateginių kompanijos rinkodaros prioritetų vykdymas. Domėjimasis prekės ženklo NIKE produktu bei invacijomis, aktyvus dalyvavimas visuomeniniuose sporto renginiuose.

Kodėl Tau tai gali atrodyti įdomu:

Sportas yra neatsiejama tavo gyvenimo dalis. Žinai geriausius pasaulio futbolo, krepšinio, teniso, lengvosios atletikos ir kitus atletus ar bent kelis iš jų. Žinai kuo skiriasi futbolo bateliai nuo bėgimo batelių. Domiesi naujausiomis technologijomis ir galėtumei pasiruošęs ir užsispyręs nubėgti 5 ar daugiau kilometrų. Mėgsti ir nebijai bendrauti su nepažįstamais žmonėmis, laikai save ambicinga, kūrybinga, žingeidžia ir atsakomybės nebijančia asmenybe – šis pasiūlymas Tau!

Ką siūlome:

Įdomų ir atsakingą pilno etato darbą su pasauliniu prekės ženklu NIKE. Visas socialines garantijas. Objektyvų darbo ir pastangų įvertinimą bei skatinimo programą.

Ką daryti:

Atsiųsk savo gyvenimo aprašymą iki liepos 15 d. el. paštu, taip pat nepamiršk trumpo motyvacinio laiško apie save ir kodėl manai, kad ši pozicija būtent Tau.Papildoma informacija

Informuosime tik atrinktus kandidatus.
Konfidencialumas garantuojamas.


Informacija apie darbą:

Darbo vieta:
Vilnius
Darbo pobūdis:
visa darbo diena, darbuotojas
Galioja iki:
2017 m. liepos 15 d.
Įvestas:
2017 m. liepos 4 d.

CVMARKET.LT KLIENTAS

If you have a body, you are an athlete.
Bill Bowerman