Naujausi skelbimai

Nuotykinių kelionių organizatorius/-ė

CVMARKET.LT KLIENTAS

Darbo skelbimas negalioja

Darbo skelbimo numeris 315390

Darbo skelbimo numeris

315390

Darbo aprašymas

- Atrasti idėjas nuotykių kelionėms
- Gebėti atskirti kuo nuotykių kelionė į Slovakijos kalnus skiriasi nuo klasikinės kelionės į Slovakijos kalnus
- Kurti ir planuoti keliones-nuotykius
- Ruošti kelionių-nuotykių programų aprašymus.
- Aktyvus bendradarbiavimas su partneriais
- Naujų partnerių paieška (daugiausiai užsienyje).
- Ieškoti žmonių, su kuriais nuotykiai būtų saugiai nepamirštami
- Užtikrinti nuotykių vadovų darbo standartus.

Reikalavimai

- Anglų kalbos mokėjimas.
- Domėjimasis kelionėmis ir keliavimas.
- Nuotykių troškimas.
- Gebėjimas generuoti idėjas ir planuoti.
- Gebėjimas analizuoti informaciją ir išskirti prioritetus.
- Kūrybiškumas.

PRIVALUMAI:
- rusų kalbos mokėjimas
- kelionių organizavimo patirtis
- kelionių pardavimo patirtis
- kelionių su nuotykiais patirtis

- galimybę Jūsų aistrą kelionėms ir/ar nuotykiams paversti darbu;
- aktyvų, draugišką ir jaunatvišką kolektyvą.
- profesinius ir asmeninių įgūdžių mokymus;
- dalyvavimą tarptautinėse parodose;

Informacija apie darbą:

Vilnius
Darbo pobūdis:
visa darbo diena
Galioja iki:
2017 m. spalio 14 d.
Įvestas:
2017 m. rugsėjo 15 d.
Alga (neatskaičius mokesčių):
nuo 500 iki 800 EUR per mėn.

Esame išradingi ir patikimi kelionių organizatoriai, kuriems svarbiausia įgyvendinti žmonių svajonę keliauti. Pardavinėjame poilsines, pažintines keliones, slidinėjimą, kruizus Europoje ir visame pasaulyje.
Taip pat siūlome didžiausią egzotinių kelionių pasirinkimą visoje Lietuvoje! Esame iššūkių nebijanti komanda, kuri išties profesionali – patys organizuojame keliones, užsakome bilietus, rezervuojame viešbučius, pasirūpiname vizomis ir kitais rūpesčiais.