Naujausi skelbimai
Darbo skelbimo numeris #1215826

Objekto vadybininkas (-ė) Vilniaus padalinyje

CVMarket.lt klientas
Vilnius
Nuoroda nukopijuota
Darbo skelbimas negalioja

Darbo aprašymas

Valymo darbų organizavimas, priežiūra ir kontrolė valomame objekte. Siūlome dinamišką darbą vienoje iš didžiausių valymo paslaugas teikiančių įmonių.

Būsite atsakinga(-s) už:

  • Kasdieninį valytojų, valymo mašinų operatorių darbo kokybės tikrinimą.
  • Darbuotojų motyvavimą.
  • Darbuotojų aprūpinimą darbo priemonėmis.
  • Susitikimus su klientais, gerų darbo santykių palaikymą.
  • Darbuotojų darbo grafikų sudarymą, atlyginimų skaičiavimą.

Reikalavimai

  • Turite aukštąjį arba aukštesnįjį išsilavinimą.
  • Esate savarankiška (-s).
  • Gebate susidoroti su stresu.
  • Turite derybinius įgūdžius, esate komunikabili (-us).
  • Vairuotojo pažymėjimas būtinas.

Panašią darbo patirtį vertinsime kaip didelį privalumą.

Įmonė siūlo

  • Priedus priklausančius nuo darbo krūvio ir rezultatų.

  • Įvairius mokymus.

  • Mob. telefoną.

  • Draugišką kolektyvą.

Darbo skelbimo numeris
#1215826
Jūs kandidatuojate į:
Jūs būsite nukreipti į kitą portalą. Sekite ten esančias kandidatavimo instrukcijas. Sėkmės!