Pirmasis puslapisDarbo skelbimaiDarbas pagal įmonę
 

Omniva LT, UAB

Perspektyvos g. 32, Kaunas

Įmonės aprašymas

OMNIVA – Baltijos šalyse veikianti siuntų pristatymo bendrovių grupė, nuo 2014 m. kasdien pristatanti džiaugsmą ir Lietuvos gyventojams.
Valdydama didžiausią 300 paštomatų tinklą šalyje, Lietuvos gyventojų nuomone, OMNIVA yra pirmasis pasirinkimas siųsti arba gauti siuntas per paštomatus. 2020 m. vasario mėnesį atlikto vartotojų tyrimo „Siuntų gabenimo ir terminalų tinklai Lietuvoje“ duomenimis, dauguma lietuvių rinktųsi OMNIVA paslaugas siuntoms siųsti ir gauti bei vertina mus kaip geriausią pasirinkimą apsiperkant internetu.

Mūsų komanda taip pat prisideda prie spartaus e. komercijos augimo. Kurdami ir plėtodami inovatyvius sprendimus, siekiame padėti e. komercijos verslams augti, o vartotojams suteikti gerą patirtį apsiperkant internetu.

UAB „Omniva LT“ priklauso Estijos paštui AS „Eesti Post“. Šiai bendrovei taip pat priklauso dukterinė įmonė Latvijoje SIA „Omniva“ ir Estijoje įkurta įmonė AS „Maksekeskus“, siūlanti Baltijos šalims patogių mokėjimų surinkimo platformą „Makecommerce“.

MŪSŲ VIZIJA. Siekiame tapti geriausiai klientų vertinama inovatyvia, į jų poreikius ir internetinį verslą orientuota e. komercijos partnere Lietuvoje.

MŪSŲ MISIJA. Dirbame tam, kad kiekvienas verslas galėtų džiaugtis paprastais internetinio verslo sprendimais, o klientai – operatyviai išsiųsta ar gauta siunta už prieinamą kainą.

OMNIVA – tai greitas ir patogus būdas siųsti ir gauti siuntas 24/7 Lietuvoje ir Baltijos šalyse.

Įmonės informacija

Peržiūros
2 196
Vidutinė alga
~ €1 456
Darbuotojų sk.
429
Vieta
Kaunas

Vieta

Įmonės darbo skelbimai

 

Šiuo metu įmonė neturi darbo skelbimų. Tačiau daugybė kitų skelbimų yra čia >>