Naujausi skelbimai
Darbo skelbimo numeris #236365

Padavėjai (-os) / Waitress

CVMarket.lt klientas
Vilnius
Nuoroda nukopijuota
Darbo skelbimas negalioja

Darbo aprašymas

- Mandagus ir greitas klientų aptarnavimas.
- Darbo vietos tvarkos ir priežiūros palaikymas.
- Bendravimas su svečiais, komandinis darbas.

Reikalavimai

Laukiame kandidatų, kurie yra:
- Draugiški ir mylintys žmones.
- Lengvai komunikuojantys ir gebantys dirbti komandoje.
- Turintys panašios darbo patirties.
- Norintys išmokti apie mūsų maistą, taikomas darbo praktikas ir procedūras.

Siūlome konkurencingą atlygį, priklausantį nuo kvalifikacijos ir priedus, priklausančius nuo pardavimų.

Darbo valandos – lanksčios, pilnu etatu.
Vieta – Totorių g. 16, Vilnius.
Kontaktinis asmuo – Sandra Stroputė, generalinė vadybininkė.
Tel. nr. 8 626 27192.

Papildoma informacija

Informuosime tik atrinktus kandidatus.
Konfidencialumas garantuojamas.

Darbo skelbimo numeris
#236365
Jūs kandidatuojate į:
Jūs būsite nukreipti į kitą portalą. Sekite ten esančias kandidatavimo instrukcijas. Sėkmės!