Naujausi skelbimai
Darbo skelbimo numeris #381427

Padavėjai/barmenai paplūdimio bare Kretoje!

CVMarket.lt klientas
Graikija
Nuoroda nukopijuota
Darbo skelbimas negalioja

Darbo aprašymas

Hey,studentai!

Sesija baigta ir dairotės kaip prasmingai praleisti vasarą.

Siūlome darbą PAPLŪDIMIO BARE KRETOJE!

Ieškome dviejų padavėjų/barmenų!

Alga 750 -780 eur/mėn . Alga gali būti mokama KASDIEN arba KARTĄ PER SAVAITĘ ( priklauso nuo Jūsų pageidavimo).

Būstas ir maitinimas suteikiami NEMOKAMAI.

Darbas ~ 9 val./d. Kontraktas sudaromas iki SPALIO 20d.

Saulė, smėlis, jūra, muzika ir gera atmosfera- tai gali būti tavo vasaros kasdienybė!

Reikalavimai

- Jei gerai kalbi angliškai ir turi bent kažkiek tokio darbo patirties - siųsk savo CV!

Įmonė siūlo

Ieškote daugiau informacijos? Bendraukime:

DARBAI SVETUR
Adresas: Krokuvos g. 13, 09314 Vilnius arba
Statybininkų g. 7, 50118 Kaunas
Mob.: 861458209
Facebook: www.facebook.com/darbaisvetur
Instagram: www.instagram.com/darbai_svetur
Svetainė: www.DarbaiSvetur.lt

Darbo skelbimo numeris
#381427
Jūs kandidatuojate į:
Jūs būsite nukreipti į kitą portalą. Sekite ten esančias kandidatavimo instrukcijas. Sėkmės!