Naujausi skelbimai

Pagalbinis darbininkas

CVMARKET.LT KLIENTAS

Darbo skelbimas negalioja

Darbo skelbimo numeris 356022

Darbo skelbimo numeris

356022

Darbo aprašymas

Ardymo, pagalbiniai darbai statybos objektuose Vilniuje.

Reikalavimai

Išsilavinimas: vidurinis bendro lavinimo.

Informacija apie darbą:

Vilnius
Darbo pobūdis:
visa darbo diena
Galioja iki:
2018 m. gruodžio 13 d.
Įvestas:
2018 m. lapkričio 14 d.
Alga (neatskaičius mokesčių):
700 EUR per mėn.

UAB „VT STATYBA“ – KRYPTINGAI AUGANTI STATYBŲ BENDROVĖ
Atsižvelgdami į užsakovų poreikius, galime pasiūlyti platų su statybų sektoriumi susijusių paslaugų komplektą.
Bendrovė stato, remontuoja bei rekonstruoja įvairios paskirties pastatus visoje Lietuvoje. Taikome lanksčią kainų politiką, diegiame modernias, šiuolaikiškas technologijas, siekiame nuolat tobulėti bei ieškome palankiausių sąlygų užsakovams.
Vertiname kiekvieną užsakovą, kuris suteikia įmonei neįkainojamą patirtį. Siekdami pagerinti įmonės efektyvumą visuose įmonėje vykstančiuose procesuose, nuolat analizuojame savo veiklą.