2022-07-29 11:26:48

PALANGOS VASAROS PARKO darbuotojas (jau nuo 04.13 d.)

CVMarket.lt klientas
Nuo 550 €/mėn. Prieš mokesčius

Darbo aprašymas

Palangos vasaros parkas – tai išskirtinė pramogų ir poilsio vieta, kurioje poilsis jaukiose poilsio zonose derinamas su aktyviomis pramogomis tiek visai šeimai nuo mažiausių iki didžiausių, tiek draugų kompanijai.

Ieškome jaunatviškos, šiuolaikiškos ir pozityvios komandos laisvalaikio pramogų parke darbui pavasariui, vasarai, rudeniui!

BŪK PIRMASIS PRISIJUNGĘS Į MŪSŲ KOMANDĄ! STARTUOJAME JAU BALANDĮ!

Pagrindinės parko darbuotojo funkcijos:
• kokybiškai aptarnauti paslaugomis besinaudojančius klientus;
• užtikrinti parko įrenginių priežiūrą;
• supažindinti klientus su parko/įrenginių taisyklėmis;
• tvarkingai ir teisingai pildyti paslaugų pardavimo dokumentus;
• vykdyti parko paslaugų pardavimą;
• užtikrinti pavyzdingą tvarką parko teritorijoje.

Reikalavimai

• Energingumas, atsakingumas, darbštumas, savarankiškumas, punktualumas;
• Gebėjimas bendrauti su įvairaus amžiaus žmonėmis: nuo pačių mažiausių iki solidžių senjorų;
• Anglų ir rusų (pageidautina) šnekamoji kalba;
• Gebėjimas dirbti savarankiškai, puikių bendravimo, klientų aptarnavimo įgūdžių turėjimas.

PRIIMAME NUO 16 metų

Įmonė siūlo

• Galimybę derinti darbą su poilsiu prie jūros;
• Darbą gryname ore ir žaismingą aplinką;
• Jaunatvišką ir draugišką kolektyvą;
• Galimybę derinti grafiką;
• Premijas už puikiai atliktą darbą.

Privalumai:
• SIŪLOME DARBĄ V/VI/VII -iais balandžio mėnesį;
• PARKAS nuo gegužės mėnesio dirbs kasdien;
• GALIMA derinti darbo grafiką prie mokslų/veiklos/kito darbo.