Naujausi skelbimai

Pardavėja (-s) - konsultantė (-as)

CVMARKET.LT KLIENTAS

Darbo skelbimas negalioja

Darbo skelbimo numeris 312968

Darbo skelbimo numeris

312968

Darbo aprašymas

Gerų indų parduotuvė „Metalo Amžius“ siūlo nuolatinį darbą indų pardavėjai (-ui) -konsultantei (-ui) firminėje indų parduotuvėje Vilniuje, PC „Ozas“.
Jūsų pagrindinės užduotys būtų: konsultuoti klientus, prižiūrėti prekybinę salę, palaikyti tvarką skyriuje, parduoti prekes, dirbti kasos aparatu.

Reikalavimai

Būtina patirtis prekyboje ne mažiau kaip 3 metai;
Vertiname gebėjimą išklausyti klientą, išsiaiškinti jo poreikius.

Siūlome nuolatinį darbą pilnu etatu finansiškai stabilioje įmonėje;
Visas socialines garantijas, atlyginimą, priklausantį nuo rezultatų;
Komfortiškas darbo sąlygas, slenkantį darbo grafiką.

CV prašome siųsti naudojant CV Market sistemą.

Papildoma informacija

Informuosime tik atrinktus kandidatus.
Konfidencialumas garantuojamas.

Informacija apie darbą:

Vilnius
Darbo pobūdis:
visa darbo diena
Galioja iki:
2017 m. rugsėjo 5 d.
Įvestas:
2017 m. rugpjūčio 23 d.
Alga (neatskaičius mokesčių):
nuo 400 iki 700 EUR per mėn.

„Metalo Amžius“ – tai gerų indų parduotuvė. „Metalo Amžiuje“ rasite visko, ko tik gali prireikti Jūsų virtuvėje ar vaišinant svečius: stalo įrankių, įvairiausių peilių, arbatinukų, fondiu, raclette, stalo grilių, kepimo formų, termosų, vyno aksesuarų, baro reikmenų, malūnėlių prieskoniams, trintuvių, pjaustyklių, prieskoninių, padažinių, cukrinių, padėklų ir daugybę kitų naudingų dalykų, kurių nerastumėte niekur kitur.
Kavos mėgėjams „Metalo Amžius“ siūlo itališkus espresso bei cappuccino kavinukus.
Ieškantys dovanėlės čia ras daugybę įvairių mielų smulkmenų kiekvienai progai ir kiekvienai piniginei.