Pardavėjas (-a) rytais pc akropolis

Įmonės pavadinimas paslėptas

Darbo skelbimas negalioja

Darbo skelbimo numeris 315241

Darbo skelbimo numeris

315241

– stabilus ir patikimas darbdavys, suteikiantis realias galimybes saviraiškai ir karjerai.

Pareigos:
PARDAVĖJAS (-A) RYTAIS PC AKROPOLIS
Darbo vieta:
Parduotuvių darbuotojai
Miestas:
Klaipėda
Adresas:
Taikos pr. 61

Darbo pobūdis:
- klientų aptarnavimas priskirtame sveriamo maisto skyriuje;
- prekių išdėstymas ir priežiūra vitrinose;
- prekių galiojimo terminų kontrolė;
- informacijos suteikimas klientams.
Reikalavimai:
- lietuvių kalbos žinios;
- panašaus darbo patirtis būtų privalumas;
- galimybė dirbti pamaininiu darbo grafiku.
Mes siūlome:
- apmokymus neturintiems darbo patirties;
- stabilią darbo vietą arčiau namų;
- kompetenciją atitinkantį stabilų atlyginimą;
- nemokamus pietus;
- privalumus apsiperkant parduotuvėse MAXIMA;
- tobulėjimo ir karjeros galimybes.
Papildoma informacija:
Norėdami siųsti savo CV, spauskite žemiau esantį mygtuką arba atvykite į Personalo atrankos skyrių, esantį Taikos pr. 61 (Akropolis) bet kurią darbo dieną 8-17 val.(pietų pertrauka 12-13 val.).
Vykdami į darbo pokalbį su savimi turėkite įdarbinimui reikalingus dokumentus (pasas arba asmens tapatybės kortelė, banko sąskaitos numeris).

Mielai atsakysime į iškilusius klausimus. Kontaktai pasiteirauti: 8 659 48046,
marija.riazanova@maxima.lt.

Dėkojame visiems susidomėjusiems. Informuosime tik atrinktus kandidatus.
Galioja iki: 2017-09-21