Naujausi skelbimai

Pardavėjas - konsultantas (-ė), darbas 40 val./sav.

CVMARKET.LT KLIENTAS

Darbo skelbimas negalioja

Darbo skelbimo numeris 368899

Darbo skelbimo numeris

368899

CVMarket.lt klientas Pardavėjas - konsultantas (-ė), darbas 40 val./sav.

Darbo aprašymas

Pardavėjas - konsultantas (-ė) atsakingas už bendravimą su pirkėjais, jų konsultavimą, tvarkos skyriuje palaikymą, ekspozicijos priežiūrą bei prekių papildymą.

Darbas 40 valandų per savaitę.

Reikalavimai

Mes iš tavęs tikimės
- ne žemesnio nei vidurinis išsilavinimo;
- orientacijos į klientą, paslaugumo, gebėjimo bendrauti su įvairiais žmonėmis;
- gebėjimo atlikti keletą užduočių vienu metu;
- noro dirbti komandoje, dalintis savo žiniomis ir patirtimi.

Informacija apie darbą:

Vilnius
Darbo pobūdis:
visa darbo diena, darbuotojas
Galioja iki:
2019 m. balandžio 16 d.
Įvestas:
2019 m. balandžio 15 d.

Mūsų vizija yra kurti gražesnį kasdienį gyvenimą daugeliui žmonių. Ji įgyvendinama realizuojant IKEA verslo idėją: pasiūlyti didelį gražių ir praktiškų baldų bei namų apstatymo prekių pasirinkimą tokiomis kainomis, kad jos būtų prieinamos kuo platesniam ratui žmonių.