Pardavimo vadybininkas(-ė)

Įmonės pavadinimas paslėptas

Darbo skelbimas negalioja

Darbo skelbimo numeris 318187

Darbo skelbimo numeris

318187

Darbo aprašymas

Aktyvus automatikos ir elektrotechnikos komponentų pardavimas:
• naujų klientų paieška bei darbas su esamais klientais;
• rinkos ir klientų poreikių analizė;
• pardavimų planavimas;
• atsiskaitymų kontrolė.

Reikalavimai

• Puikūs bendravimo įgūdžiai;
• Gera lietuvių kalba, privalumas rusų arba anglų kalbos žinios;
• Iniciatyvumas bei sugebėjimas planuoti ir organizuoti savo darbo laiką;
• Pozityvumas, operatyvumas ir atkaklumas siekiant rezultato;
• B kategorijos vairuotojo pažymėjimas;
• Aktyvaus pardavimo patirtis;
• Aukštasis ar aukštesnysis išsilavinimas.

Įmonė siūlo

• Asmeninio ir profesinio tobulėjimo galimybes;
• Darbo užmokestį pagal asmeninius rezultatus;
• Visas reikalingas darbo priemones.

CV siųsti: elektrotera{eta}elektrotera.lt
Telefonas pasiteirauti: +370 699 75901

Informacija apie darbą:

Darbo vieta:
Kaunas
Darbo pobūdis:
visa darbo diena, darbuotojas
Galioja iki:
2017 m. lapkričio 10 d.
Įvestas:
2017 m. spalio 12 d.

UAB Elektrotera siūlo aukštos kokybės elektrotechnikos ir automatikos įrangą visų pramonės sričių technologiniams įrengimams: energetikos, naftos, dujų, chemijos, vandens tiekimo ir kt. Įmonė taip pat užsiima automatikos ir valdymo įrenginių projektavimu ir gamyba. Atliekame dažnio keitiklių paleidimo ir derinimo darbus, garantinį ir pogarantinį aptarnavimą, remontą. Mes siūlome ne tik kokybiškas prekes, patrauklias kainas, bet ir aptarnavimo operatyvumą, lankstumą bei maksimalų dėmesį užsakovui.