Naujausi skelbimai

Pardavimo vadybininkas

CVMARKET.LT KLIENTAS

Darbo skelbimas negalioja

Darbo skelbimo numeris 109354

Darbo skelbimo numeris

109354

Darbo aprašymas

- ryšių su esamais klientais palaikymas ir plėtojimas;
- aktyvi naujų klientų paieška;
- aktyvus biuro technikos ir paslaugų pardavimas.

Reikalavimai

- aktyvaus pardavimo patirtis;
- geri darbo kompiuteriu įgūdžiai;
- geri bendravimo, derybų vedimo įgūdžiai;
- aukštasis ar aukštesnysis techninis išsilavinimas;
- vairuotojo pažymėjimas (nuosavas automobilis privalumas);
- anglų kalbos pagrindai (skaitymas).

Įmonė siūlo

- socialines garantijas;
- stabilų, plius nuo darbo rezultatų priklausantį atlyginimą;
- pilnai aprūpintą darbo vietą;
- kvalifikacijos kėlimą ir karjeros galimybes.

Informacija apie darbą:

Darbo vieta:
Kaunas
Darbo pobūdis:
visa darbo diena, darbuotojas
Galioja iki:
2011 m. rugsėjo 22 d.
Įvestas:
2011 m. rugpjūčio 22 d.

UAB “RIKONETAS” sėkmingai dirba nuo 2002 metų pradžios. Įmonė, prekiaujanti biuro ir kompiuterine technika, eksploatacinėmis medžiagomis ir atliekanti techninę priežiūrą, siūlo darbą pardavimų vadybininkui(-ei) Kaune. Įmonė atstovauja pirmaujančius pasaulyje gamintojus: Ricoh, Kyocera, Sharp, Canon. Klientams siūlome skaitmeninę kopijavimo ir multifunkcinę techniką, spausdintuvus, biuro technikos optimizavimo ir dokumentų srautų valdymo sprendimus, multimedia projektorius, kompiuterius, foto/video techniką. Atliekame instaliavimą, garantinį ir pogarantinį remontą, aprūpiname eksploatacinėmis medžiagomis, pildome ir atnaujiname spausdintuvų kasetes