Pardavimo vadybininkas (tinklalapių ir el-parduotuvių kūrimo paslaugų pardavimui)

CVMARKET.LT KLIENTAS

Darbo skelbimas negalioja

Darbo skelbimo numeris 313507

Darbo skelbimo numeris

313507

Darbo aprašymas

  • Tinklapių, mobiliųjų svetainių, el-parduotuvių kūrimo paslaugų pardavimas;
  • Aktyvi naujų verslo klientų paieška;
  • Bendravimas su esamais klientais;
  • Kliento poreikių išsiaiškinimas ir geriausio sprendimo teikimas;
  • Komercinių pasiūlymų rengimas, derybos bei sutarčių sudarymas.

Reikalavimai

  • Aukštesnysis/aukštasis išsilavinimas;
  • Sėkminga aktyvių pardavimų patirtis;
  • Puikūs bendravimo ir derybiniai įgūdžiai;
  • Pozityvus požiūris, iniciatyvumas, orientacija į rezultatą bei noras dirbti ir užsidirbti;
  • Mokėjimas savarankiškai planuoti ir organizuoti savo darbą;
  • Vairuotojo pažymėjimas.

Įmonė siūlo

  • Įdomų, dinamišką darbą;
  • Karjeros galimybes;
  • Motyvuojančią bonusinę sistemą;
  • Atlyginimą be lubų.

Tel. pasiteiravimui: 861166767

Informacija apie darbą:

Vilnius
Darbo pobūdis:
visa darbo diena
Galioja iki:
2017 m. rugsėjo 27 d.
Įvestas:
2017 m. rugpjūčio 29 d.
Atlyginimas:
800 - 4000 €/mėn. Neatskaičius mokesčių

Apie mus - Tinklapių kūrimas

Mūsų hobis ir darbas - tinklapių kūrimas. Verslas, gyvenimas keliasi į interneto platybes, jau sunku įsivaizduoti sėkmingą kompaniją be tinklapio. Interneto prieiga paprasta, tad efektas gali pranokti Jūsų lūkesčius. Svarbu kad Jūsų įvaizdis internete būtų toks kaip Jūs trokštate. Todėl, šiandien dienai stengiamės teikti savo klientams pridėtinę bei ilgalaikę vertę turinčias IT paslaugas.

5 metų patirtis

Jau virš penkių metų kūriame, įgyvendiname IT sprendimus. Sparčiai populiarėja prezentacijos bei prekyba internetu, tad pomėgis kurti tinklapius tapo maloniu darbu.

Mes kuriame tinklapius tokius, kuriais naudotis būtų paprasta ir patogu. Juk painūs klaidžiojimai, ieškant to vienintelio mygtuko, kurį reikia paspausti, atbaido klientus.

Mūsų siekis­ įrodyti, kad virtualus apsipirkimas gali būti malonesnis negu begalinis vaikščiojimas po prekybos centrą.