Naujausi skelbimai

Pardavimo vadybininkas

CVMARKET.LT KLIENTAS

Darbo skelbimas negalioja

Darbo skelbimo numeris 107933

Darbo skelbimo numeris

107933

Darbo aprašymas

  • Audito ir apskaitos paslaugų rinkos analizė;
  • Naujų klientų paieška;
  • Konkursų stebėjimas, pasiūlymų rengimas ir sutarčių sudarymas;
  • Įmonės paslaugų plėtra;
  • Pagalba įmonės vadovybei.

Reikalavimai

  • Aukštasis išsilavinimas verslo administravimo, vadybos, apskaitos ar audito srityje;
  • Labai geras anglų kalbos mokėjimas ( raštu ir žodžiu);
  • Geras rusų kalbos mokėjimas ( raštu ir žodžiu);
  • Raštvedybos taisyklių išmanymas;
  • Puikūs darbo kompiuteriu įgūdžiai (MS Office);
  • Organizuotumas, aktyvumas;
  • Atsakingumas, geri bendravimo įgūdžiai;
  • Audito ir apskaitos srityje darbo patirtis – privalumas;

Įmonė siūlo

  • Įdomų darbą šiuolaikiškoje kompanijoje;
  • Nuo darbo rezultatų priklausantį darbo užmokestį;
  • Socialines garantijas;
  • Geras darbo sąlygas;

Papildoma informacija

CV galite siųsti per CV Market sistemą arba el.paštu: audito@takas.lt (su nuoroda "Pardavimo vadybininkas")

Informacija apie darbą:

Vilnius
Darbo pobūdis:
visa darbo diena, darbuotojas
Galioja iki:
2011 m. rugpjūčio 18 d.
Įvestas:
2011 m. liepos 19 d.

Apskaitos ir kontrolės UAB „Auditas“ savo veiklą pradėjo 1991 m. ir yra pirmoji nacionalinė apskaitos ir audito bendrovė Lietuvoje.
1992 m. UAB "Auditas" sukūrė ir išleido verslo ir teisės mokslinį-praktinį žurnalą "Verslas ir teisė" (dabar "Verslo komercinė teisė").

2008 metais UAB "Auditas" įstojo į apskaitos, audito ir konsultacines paslaugas teikiančių įmonių tinklą Nexia International. Tinklą sudaro 620 biurų bei 23
000 profesionalų visame pasaulyje. Nexia International apima 100 šalių ir įeina į didžiausių pasaulyje audito įmonių dešimtuką.

Tapus tarptautinės audito kompanijos Nexia nariais UAB „Auditas“ auditoriaus išvados pripažįstamos kitose pasaulio šalyse.

UAB "Auditas" toliau vysto savo ir Nexia suformuotas tradicijas teikdama klientams platesnį paslaugų spektrą nuolat siekiant ilgalaikio bendradarbiavimo.
Mes galime pasiūlyti kompleksines paslaugas tiek vietos tiek tarptautinėse rinkose.

Per ilgametę bendrovės veiklą sukaupta turtinga patirtis, kurį yra sėkmingai naudojama tenkinant mūsų klientų poreikius.

Mes dirbame, kad padėti įmonėms, įstaigoms ir organizacijoms vystytis, tapti jų partneriais siekiant padidinti jų verslo vertę bei veiklos efektyvumą ir
konkurencingumą.