Naujausi skelbimai

Pardavimo vadybininkas

CVMARKET.LT KLIENTAS

Darbo skelbimas negalioja

Darbo skelbimo numeris 313792

Darbo skelbimo numeris

313792

Darbo aprašymas

Perforuotų bei kirstai temptų lakštų, techninių audinių, metalinių ir sintetinių transporterinių juostų tiekimas pramonės įmonėms:

  • Darbas su esamais klientais bei naujų paieška;
  • Esamų ryšių palaikymas, klientų vizitavimas;
  • Naujų produktų įvedimas į rinką.

Reikalavimai

Aukštasis išsilavinimas;
Patirtis pardavimų srityje;
Patirtis dirbant su pramonės įmonėmis;
Asmeninės savybės:

  • Kryptingas tikslo siekimas;
  • Komunikabilumas;
  • Atsakingumas;
  • Darbštumas;
  • Savarankiškumas.
Technikos ir inžinerijos žinios - privalumas;
Anglų kalba (rusų kalba - privalumas).

Mes suprantame, kad įmonės tikslų įgyvendinimas tiesiogiai priklauso nuo to, kaip darbuotojai jaučiasi mūsų kompanijoje. Todėl mes siūlome:

  • Visas produktyviam darbui reikalingas priemones;
  • Sąlygas tobulėti. Darbuotojų kvalifikacijos kėlimą įmonės viduje bei atstovaujamų tiekėjų kompanijose;
  • Socialines garantijas;
  • Laiku mokamą darbo užmokestį;
  • Darbą nedideliame, tačiau labai draugiškame kolektyve;
  • Siūlomas DU bandomuoju laikotarpiu - 800 Eur/ į rankas
  • Siūlomas DU po bandomojo laikotarpio - 900 Eur/ į rankas + komisiniai priklausantys nuo pasiektų rezultatų.

Papildoma informacija

Informuosime tik atrinktus kandidatus.
Konfidencialumas garantuojamas.

Informacija apie darbą:

Vilnius
Darbo pobūdis:
visa darbo diena
Galioja iki:
2017 m. rugsėjo 29 d.
Įvestas:
2017 m. rugpjūčio 31 d.
Alga (neatskaičius mokesčių):
nuo 1050 iki 1200 EUR per mėn.

Ilgametę patirtį rinkoje turinti, nuolatos ir stabiliai auganti įmonė, kurios veikla yra prekyba metalo, sintetiniais gaminiais bei pramoniniais įrengimais. Įmonė išskirtinėmis teisėmis atstovauja Čekų bei Vokiečių kompanijas – jų produktus tiekia pramonės įmonėms: maisto, plastmasės, chemijos, farmacijos, medžio apdorojimo, inžinerinė pramonė, naudingų iškasenų, ...).

Šiuo metu ieškome pardavimų vadybininko. kuris papildytų mūsų komandą.