Darbo skelbimo numeris #1605488
Atranka internetu
Darbas pilnai/dalinai iš namų

Pardavimų asistentas

CVMarket.lt klientas
Iš namų

Atranka internetu Darbas pilnai/dalinai iš namų

Darbo aprašymas

  • Skambučiai verslo įmonėms, susitikimų planavimas ir organizavimas.

  • Nuotolinių prezentacijų vedimas.

  • Programinės įrangos kaip paslaugos (SaaS) nuomos pardavimas verslui ir viešajam sektoriui.

  • Duomenų bazių pildymas.

Reikalavimai

  • Gebėti lengvai užmegzti verslo kontaktus, aiškiai komunikuoti informaciją telefonu ir el. paštu.

  • Noras tobulėti pardavimų, verslo plėtros srityje.

  • Domėjimasis programine įranga, aplikacijomis.

  • Pastovūs priedai ir augimo galimybės, priklausomai nuo pasiektų rezultatų.

  • Nuotolinis darbas iš namų arba bendradarbystės erdvėje.

  • Mokant užsienio kalbas, galimybės dirbti su užsienio regiono klientais.

  • Nuolatinis mokymasis vebinaruose kartu su distributoriais iš kitų šalių

Kitame žingsnyje galėsite pasirinkti - siųsti CV kaip registruotam ar kaip neregistruotam vartotojui!

Darbo skelbimo numeris
#1605488

Besidomintys šiuo skelbimu taip pat žiūrėjo

prieš 5 d.
Atranka internetu Darbas pilnai/dalinai iš namų NUOTOLINIS DARBAS! KVIEČIAME PRISIJUNGTI TIESIOGINIŲ PARDAVIMŲ VADYBININKĄ (-Ę)! Headex, UAB
700 - 1300 €/mėn. Į rankas
prieš 5 d.
NUOTOLINIS DARBAS! KVIEČIAME PRISIJUNGTI TIESIOGINIŲ PARDAVIMŲ VADYBININKĄ (-Ę)! Headex, UAB • Iš namų
700 - 1300 €/mėn.Į rankas
Iš namų
NAUJAS
prieš 13 val.
Підходить і для українців
Atranka internetu Darbas pilnai/dalinai iš namų SENIOR ĮTERPTINIO LINUX PROGRAMUOTOJAS (-A) “TELTONIKA IoT GROUP”, UAB
Nuo 5000 €/mėn. Neatskaičius mokesčių
N
SENIOR ĮTERPTINIO LINUX PROGRAMUOTOJAS (-A) “TELTONIKA IoT GROUP”, UAB • Šiauliai
Nuo 5000 €/mėn.Neatskaičius mokesčių
Šiauliai
Jūs kandidatuojate į:
Jūs būsite nukreipti į kitą portalą. Sekite ten esančias kandidatavimo instrukcijas. Sėkmės!