Naujausi skelbimai
Darbo skelbimo numeris #408597
Atranka internetu

PARDAVIMŲ ASISTENTĖS (-O) VILNIUJE (logistika) - PATIRTIS NEBŪTINA!

CVMarket.lt klientas

Darbo aprašymas

    Ką Aš darysiu?

  • Padėsiu pardavimų vadybininkui atlikti kasdienes užduotis;
  • Bendrausiu su klientais (telefonu, elektroniniu paštu, skype ir kt.);
  • Administruosiu dokumentus susijusius su tarptautiniais pervežimais;
  • Atliksiu kitas vadovų paskirtas užduotis..

Reikalavimai

    Kas reikalinga?

  • Geros rusų ir anglų kalbų žinios (žodžiu ir raštu);
  • Aukštasis išsilavinimas (gali būti paskutinio kurso studentas (-ė), su galimybe dirbti visą darbo dieną);
  • Kompiuterinis raštingumas;
  • Noras tobulėti ir mokytis.

Įmonė siūlo

    Ką mes siūlome?

  • Įdomų darbą linksmame ir jaunatviškame kolektyve;
  • Greitą asmeninį tobulėjimą;
  • Galimybę kilti karjeros laiptais;
  • Kompetenciją atitinkantį stabilų darbo užmokestį su perspektyva didėti.

Siųsk savo gyvenimo aprašymą dabar!

Darbo skelbimo numeris
#408597
Jūs kandidatuojate į:
Jūs būsite nukreipti į kitą portalą. Sekite ten esančias kandidatavimo instrukcijas. Sėkmės!