2022-07-29 11:26:48

PARDAVIMŲ PROCESŲ GRUPĖS VADOVĖ (-AS)

CVMarket.lt klientas
3124 - 4686 €/mėn. Prieš mokesčius

Darbo aprašymas

Ieškome proaktyvios (-aus), pozityvios (-aus) ir inovatyvios (-aus) Procesų grupės vadovės (-o), kuri (-is) prisijungtų prie Kanalų veiklos efektyvumo skyriaus komandos. Vertiname atvirumą, partnerystė yra mūsų stiprybės ženklas, o atsakomybė padeda būti nepralenkiama komanda. Jei visa tai artima, kviečiame jungtis prie mūsų.

Jūsų pagrindinės užduotys bus:

  • Užtikrinti efektyvų ir kokybišką kuruojamų (pardavimų, klientų išlaikymo ir pritraukimo) procesų funkcionavimą organizacijoje;
  • Inicijuoti ir sėkmingai įgyvendinti procesų efektyvinimą, automatizavimą;
  • Su kuruojamais procesais susijusių projektų/iniciatyvų/pokyčių įgyvendinimas organizacijoje iki galutinio, užsibrėžto rezultato pasiekimo (pardavimų bei klientų išlaikymo auginimas);
  • Proaktyvus, vertę kuriančių naujų procesų/sprendimų diegimas;
  • Analizuoti, modeliuoti ir dokumentuoti procesus bei su jais susijusius pokyčius, suderinti juos su suinteresuotomis šalimis;
  • Vykdyti procesų rezultatų (rodiklių) periodinę stebėseną bei komunikaciją;
  • Nuolatinis bendradarbiavimas su kitais organizacijos padaliniais pokyčio įgyvendinimui, žinioms ir įžvalgoms gauti.

Reikalavimai

  • Turite aukštąjį universitetinį išsilavinimą;
  • Turite ne mažesnę nei 2 metų darbo patirtį pardavimų procesų valdymo srityje ir projektų valdymo/pokyčių įgyvendinimo darbo patirties (AGILE privalumas);
  • Gebate identifikuoti tobulintinas vietas, siūlyti idėjas, naujus sprendimus;
  • Turite gerą procesų valdymo įrankių ir metodų išmanymą ir gebėjimą juos taikyti praktikoje;
  • Turite gerus analitinius įgūdžius (gebėjimas rinkti, sisteminti, analizuoti informaciją, išskirti jos esmę, lyginti ir apibendrinti duomenis, teikti išvadas bei rekomendacijas įvertinant platesnį situacijos kontekstą, įvertinti ir nustatyti proceso rodiklius);
  • Esate orientuota (-as) į rezultatą, lanksti (-us), gebate greitai persiorientuoti, dirbti savarankiškai ir komandoje;
  • Turite puikius veiklos planavimo, organizavimo ir koordinavimo įgūdžius;
  • Turite patirties dirbant su inovatyviomis technologijomis (privalumas);
  • Esate įgudusi (-ęs) anglų kalbos vartotoja (-as).

  • Turėsite laisvę imtis pokyčių ir galimybę prisidėti prie tarptautinės, vienos didžiausių energetikos įmonių grupių Baltijos šalyse veiklos;
  • Kartu su profesionalia komanda imsitės unikalių, tik šiam sektoriui būdingų, iššūkių;
  • Ne tik matysite, kaip gimsta inovacijos, bet ir imsitės pokyčių, taip savo žiniomis ir patirtimi prisidėdami prie valstybei svarbių energetikos projektų;
  • Turėsite papildomų naudų paketą (sveikatos draudimą/pensijos kaupimą, hibridinio darbo galimybę ir kt.).

Siekdami strateginių tikslų padidinti lyčių balansą „Ignitis grupėje“, pareigų pavadinimus darbo skelbimuose nurodome pirmiausia moteriškos giminės galūne.

„Ignitis grupė“ įvertinta tarptautiniu sertifikatu „Top Employer 2024 Lietuva“, kuris yra skiriamas įmonėms už taikomus aukščiausius standartus žmogiškųjų išteklių valdymo srityje, užtikrinant geras darbo ir tobulėjimo sąlygas.

„Ignitis grupė“ yra lygias galimybes užtikrinanti darbovietė, kurioje laukiami visi kandidatai, nediskriminuojant jų dėl rasės, religijos, lyties, seksualinės orientacijos ar lyties tapatybės, amžiaus, negalios ar dėl kitų su darbo vykdymu tiesiogiai nesusijusių požymių.