2022-07-29 11:26:48

Pardavimų projektų vadovas (-ė)

CVMarket.lt klientas
2500 - 3000 €/mėn. Prieš mokesčius

Darbo aprašymas

  • Aktyviai dirbti su esamais klientais ir ieškoti naujų klientų (online, spaudos reklamos pardavimai)
  • Atidžiai ir dėmesingai analizuoti klientų poreikius bei formuoti juos atitinkančius pasiūlymus;
  • Užtikrinti tiek trumpalaikių, tiek ilgalaikių susitarimų įgyvendinimą;
  • Derėtis ir rasti abiems pusėms palankiausius sprendimus;
  • Bendrauti su kitų skyrių kolegomis įtraukiant juos į projektų įgyvendinimus, dalintis atsakomybėmis ir mėgautis komandiniais rezultatais;
  • Analizuoti konkurencinę aplinką;
  • Domėtis skaitmenine media rinka.

Reikalavimai

  • Sėkminga darbo patirtis tiesioginių B2B pardavimų srityje;
  • Skaitmeninių reklamos produktų pardavimo patirtis (privalumas);
  • Aukštasis arba aukštesnysis išsilavinimas;
  • Puikūs MS Excel įgūdžiai;
  • Anglų kalbos įgūdžiai (B1-B2);
  • Kūrybiškumas, iniciatyvumas, lankstumas;
  • Puikūs komunikaciniai, analitiniai bei derybiniai įgūdžiai;
  • Greita orientacija pasikeitusiose aplinkybėse, noras mokytis, pozityvus požiūris, orientacija į rezultatą, komandiškumas.

Įmonė siūlo

  • Galimybę mokytis ir tobulėti;
  • Draugišką ir palaikančią komandą;
  • Erdvę saviraiškai ir iniciatyvai;
  • Dinamišką, nenuobodžią, gyvenančią aktualiausiomis naujienomis darbo aplinką;
  • Bonusinį atlyginimą, priklausantį nuo jūsų ir komandos rezultatų;
  • Papildomas 2 atostogų dienas per metus;
  • Hibridinį darbo modelį;
  • Galimybę naudotis įmonės dviračiu, paspirtuku ar Vespa;
  • Dovanas svarbiomis Tavo gyvenimo progomis;
  • Filmus, kur nori, kada nori – „ŽMONĖS Cinema“ namų kino platformoje, kino teatruose „Pasaka“ ir lauko kine „Kinas po žvaigždėmis“;
  • 15min, BNS, ŽMONĖS programėlės telefone prenumeratą;
  • Knygas – kartais dovanų, o visada – su didžiausiomis darbuotojo nuolaidomis iš mūsų knygyno „Perkuknyga.lt“;
  • Reguliarius kvietimus į renginius ir koncertus;
  • Komandinius susibūrimus įvairiomis progomis;
  • Šviežius vaisius ir kitus užkandžius biure;
  • Daug kitų įvairių papildomų motyvacinių priemonių.