2022-07-29 11:26:48

PARDAVIMŲ PROJEKTŲ VADOVAS (-Ė)

CVMarket.lt klientas

Darbo aprašymas

Šiuo metu ieškome naujo komandos nario, kuris:
• Vystytų santykius su ilgalaikiais mūsų partneriais bei prisidėtų prie pardavimų strategijos įgyvendinimo;
• Išsiaiškintų verslo klientų poreikius ir pateiktų poreikius atitinkančiu sprendimus;
• Taikytų turimus pardavimo įgūdžius verslo klientų plėtros projektuose;
• Bendradarbiautų su komandos nariais sprendžiant pardavimų projektų įgyvendinimo klausimus;
• Entuziastingai įsitrauktų į kitus mūsų organizaciją puoselėjančius projektus.

Reikalavimai

• ne mažesnės nei 2-3 m. darbo patirties pardavimų srityje;
• realaus klientų krepšelio, kuriuo būtų galima pasididžiuoti savo darbinėje patirtyje
• derybinės patirties ir plataus požiūrio į verslą;
• gebėjimo klausytis ir išgirsti, ko reikia klientui;
• neišsenkančio optimizmo ir realaus požiūrio į kasdienius darbo procesus;
• B kategorijos vairuotojo pažymėjimo.

• Prisijungsi prie ELITINĖS pardavimų komandos, kuri spinduliuoja optimizmu bei kūrybinėmis idėjomis!
• Dalyvausi įvairiuose projektuose, mokymuose bei įmonės atmosferą stiprinančiuose renginiuose;
• Dirbsi dinamišką darbą, kuriame tobulėsi ir matysi savo darbo rezultatus kiekvieną dieną, prisidėsi prie savo finansinės laisvės kūrimo!