Pardavimų užsakymų administratorė (-ius)
Darbo skelbimo numeris #1601553
Darbas pilnai/dalinai iš namų

Specializuota komplektavimo valdyba, AB
Vilnius, darbas iš namų

Darbo aprašymas

  • prekių užsakymų priėmimas ir savalaikis jų pristatymas klientams

  • užsakymų vykdymo kontrolė

  • transporto paieška ir planavimas GoRamp platformoje

  • užsakymų administravimas el. prekybos platformoje

  • darbas su įmonės vidaus apskaitos sistemomis

  • bendravimas su klientais prekių užsakymų vykdymo klausimais

  • ataskaitų ruošimas ir analizė

Reikalavimai

  • puikūs darbo kompiuteriu įgūdžiai (MS Office)

  • mokėjimas dirbti buhalterinėmis programomis, Axapta - privalumas

  • patirtis dirbant su internetinės prekybos turinio valdymo sistema (Magento, Prestashop, Opencart ar kt.) – privalumas

  • analitinis, loginis mąstymas, greita orientacija

  • aukštasis (aukštesnysis) išsilavinimas

  • gebėjimas dirbti komandoje

  • komunikabilumas ir motyvacija mokytis

  • atidumas detalėms ir atsakingumas

  • puikūs darbų organizavimo ir laiko planavimo įgūdžiai;

  • anglų ir rusų kalbos žinios - privalumas

  • atsakingą darbą patikimoje, augančioje įmonėje, jaunatviškame ir draugiškame kolektyve;

  • profesinio tobulėjimo galimybes;

  • mokymus;

  • puikias karjeros galimybes;

  • visas socialines garantijas;

  • laiku mokamą atlyginimą nuo 1000 € (atskaičius mokesčius)

Kitame žingsnyje galėsite pasirinkti - siųsti CV kaip registruotam ar kaip neregistruotam vartotojui!

Darbo skelbimo numeris
#1601553

Besidomintys šiuo skelbimu taip pat žiūrėjo

VIP 1
prieš 1 sav.
Darbas pilnai/dalinai iš namų ADMINISTRATORĖ (-IUS) (0,5 ETATO, IŠ NAMŲ) CVMarket.lt klientas
300 - 600 €/mėn. Neatskaičius mokesčių
1
ADMINISTRATORĖ (-IUS) (0,5 ETATO, IŠ NAMŲ) CVMarket.lt klientas • Vilnius
300 - 600 €/mėn.Neatskaičius mokesčių
Atranka internetu Darbas pilnai/dalinai iš namų NUOTOLINIS DARBAS! KVIEČIAME PRISIJUNGTI PARDAVIMŲ VADYBININKĄ (-Ę)! Headex, UAB
700 - 1300 €/mėn. Į rankas
Atranka internetu
NUOTOLINIS DARBAS! KVIEČIAME PRISIJUNGTI PARDAVIMŲ VADYBININKĄ (-Ę)! Headex, UAB • Iš namų
700 - 1300 €/mėn.Į rankas
Iš namų
prieš 4 d.
Darbas pilnai/dalinai iš namų TRANSPORTO - KLIENTŲ APTARNAVIMO VADYBININKAS (-Ė ) BFD Group, UAB
1400 - 2500 €/mėn. Neatskaičius mokesčių
prieš 4 d.
TRANSPORTO - KLIENTŲ APTARNAVIMO VADYBININKAS (-Ė ) BFD Group, UAB • Vilnius
1400 - 2500 €/mėn.Neatskaičius mokesčių
Vilnius
prieš 4 d.
Підходить і для українців
Atranka internetu Darbas pilnai/dalinai iš namų JUNIOR FRONT-END WEB PROGRAMUOTOJAS (-A) “TELTONIKA IoT GROUP”, UAB
1500 - 2500 €/mėn. Neatskaičius mokesčių
prieš 4 d.
JUNIOR FRONT-END WEB PROGRAMUOTOJAS (-A) “TELTONIKA IoT GROUP”, UAB • Vilnius
1500 - 2500 €/mėn.Neatskaičius mokesčių
EL. PREKYBOS OPERACIJŲ VADYBININKĖS ASISTENTĖ (-AS) KristiAna, UAB
Nuo 1200 €/mėn. Neatskaičius mokesčių
EL. PREKYBOS OPERACIJŲ VADYBININKĖS ASISTENTĖ (-AS) KristiAna, UAB • Vilnius
Nuo 1200 €/mėn.Neatskaičius mokesčių
Vilnius
Peržiūrėti visus
Jūs kandidatuojate į:
Jūs būsite nukreipti į kitą portalą. Sekite ten esančias kandidatavimo instrukcijas. Sėkmės!