2022-07-29 11:26:48

PARDAVIMŲ VADYBININKAS (-Ė)

CVMarket.lt klientas
1300 - 1500 €/mėn. "į rankas"
PERSONALO AKADEMIJOS (personaloakademija.lt - daugiau įvairių darbo skelbimų) klientė - sėkmingai nuo 2014 metų Baltijos šalyse veikianti įmonių grupė, tiekinti B2B klientams platų reklaminių medžiagų ir įrangos asortimentą.

Įmonių grupė yra oficialus garsių pasaulinio lygio prekinių ženklų: Roland, Intercoat, Siser, JWEI, GZ, DYSS, Colibri Technics atstovas.

Darbo aprašymas

  • Aktyvūs reklaminių medžiagų ir įrangos pardavimai visos Lietuvos B2B klientams (pramonės/ gamybos, reklamos/ spaudos įmonės);
  • Santykių su nuolatiniais klientais palaikymas ir vystymas;
  • Nuolatinių klientų vizitavimas, prezentacijos ir kartotiniai pardavimai. Parduodamų prekių asortimento plėtra;
  • Pardavimų projektų valdymas nuo pardavimo sutarties iki prekių pristatymo klientams;
  • Dalyvavimas parodose ir mokymuose Lietuvoje bei užsienyje.

Reikalavimai

  • Aukštesnysis/ aukštasis išsilavinimas;
  • 2+ metų patirtis spaudos/ reklamos prekių ar paslaugų pardavimų srityje;
  • Geros anglų kalbos žinios (bendravimui su tiekėjais bei dalyvavimui parodose užsienyje);
  • Aktyvumas, iniciatyvumas, komunikabilumas ir orientaciją į klientą;
  • B kategorijos vairuotojo pažymėjimas.

  • Fiksuotą 1300 - 1500 eurų/mėn. neto ir didesnį atlyginimą, priklausantį nuo patirties;
  • Realius nuo 500 eurų/mėn. neto iki mėnesio atlyginimo dydžio priedus priklausančius nuo pardavimų rezultatų;
  • Profesinius mokymus;
  • Automobilį darbo reikmėms;
  • Lanksčias darbo sąlygas, dalį laiko dirbant iš namų.